Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po umyciu w myjni dymi i przerywa.


KlaudiaK

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

byłem dzisiaj na myjni i po myciu moje auto zaczęlo strasznie dymić i przerywać,ledwo co ujechałem pare metrów bo się udusił:(

dopiero po odpięciu wtyczki od przepływki ruszyłem i teraz nie wiem czy:

a)do wymiany przepływka czy czujnik przepływki(z tym że niedawno wymieniałem przepływke i dałem 250 zeta i nie wiem czy mi koleś nie wsadził jakiejś po regeneracji i ona też jest lipna),

b)wtyczka do wymiany

c)woda dostaje się do filtru powietrza??

proszę o pomoc

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

sciągnałem filtr i jest czysty,wiec nie wiem

Jak powinien wyglądać temat zapraszam do regulaminu("problem" tu ma prawie każdy) - poprawiłem/chudineze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie silnika nie myłem,może jakaś wiązka przewodów jest przetarta albo żle zaizolowana.

chyba że to przewody od powietrza bo w kilku miejscach są juz sparciałe i widac ze izolowane...?

sorki za temat wątku:)

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

nie silnika nie myłem,może jakaś wiązka przewodów jest przetarta albo żle zaizolowana.

chyba że to przewody od powietrza bo w kilku miejscach są juz sparciałe i widac ze izolowane...?

sorki za temat wątku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje podpiać kompa i sprawdzić błedy jakie są w silniku :wink:

Moze masz zalaną obudowę kompa w podszybiu , sprawdz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze ale co ma do tego przepływka?na kompie zero błędów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wszystko sprawdzić ,zrobić logi w silniku bo tak to trudno wyczuć co sie stało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo,pozdrawiam:hi:

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2012 at 23:18 ----------

siemka,dzisiaj lało jak cholera i zaś to samo co po myjni,po otworzeniu maski stwierdzam że mam dużo wody w podszybiu po całej stronie,tak jak pisał wrclaguna chyba zalewa mi kompa,bede musiał uszczelnić miejsca i zobaczyc,kumpel z pracy ma kompa ale nie wiem jak zrobic takie logi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zdjęciu obudowy z komputera zauważyłem że uszczelka w jednym miejscu przepuszcza wode,uszczelniłem sylikonem i gitara,dzieki za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...