Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] audi a4 b6 2002 cabrio z anglii, wymiana xenonów czy kwestia ustawienia?


godun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka tygodni temu kupiłem w Anglii audi które było sprowadzone z niemiec w 2004 r. Auto było zarejestrowane w anglii. Kierownica oryginalnie po lewej stronie, nie jest to przekładka. Kupijąc auto właściciel mówił że nie wymieniał xenonów na wersje angielska i że to tylko kwestia ustawienia ich w serwisie. Moje pytanie: czy istnieje jaka kolwiek możliwość przestawienia tych xenonów spowrotem na europejskie drogi czy może angol kłamał i musze wymieniać je na nowe.

czekam na info pozdrawiam

mam jeszcze jedno pytanko... czy istnieje jakaklowiek mozliwosc otwierania dachu z pilota? wiem ze mozna otworzyc szyberdach czy szyby, ale dach???????

lukasz.

PS: przeszukałem forum w 75% i nic podobnego nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wcześniej autko przyjechało z niemiec, więc xenon powinien być dobrze ustawiony. Podjedź na stacje diagnostyczną i dowiesz się jak lampki świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno sie da xenony przestwic zeby na inna strone swiecily, nieda sie tylko bixenonow przestawic bo tam juz elektromagnes jest. A to sa oryginalne xenony z tego autka? Masz samopoziomowanie? Czy moze ktos dolozyl xenony?

Zarówno xenony jak i bixenony jeżeli są soczewkowe to mają wewnątrz przesłonę, którą można przestawiać.

Zmiana położenia tej przesłony powoduję zmianę geometrii świecenia reflektora z wersji EUR na ANG i na odwrót.

Wystarczy zaglądnąć w głąb reflektora i dobrze poszukać dźwigienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będą lampy soczewkowe to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega szogun pewnie ma racje ja dokladnie nie wiem jak jest w a4 ale wiem ze w nowym passacie nie dosc ze jest bi-xenon to jeszcze sa skretne i dalo sie to po przestawiac ale podejzewam ze takie manewry to tylko w salonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...