Jump to content
IGNORED

[ALL B6] Gdzie kupić osłonę akumulatora ?

piotrcar
 Share

Recommended Posts

Witam.Gdzie można kupić osłonę akumulatora i płynu hamulcowego do audi a4 B6????z góry dziękuję za pomoc

jedź do najbliższego ASO i będziesz miał nówke za 90zł, ktoś na allegro chciał mi sprzedać za 150zł ale jak zadzwoniłem do ASO i powiedziki mi za osłonę 57zł i za nakładkę na akumulator 29zł to byłem w szoku że taniej niż na allegro, pozdr

ok dziekuje

poszukaj na szrotach

nie zapłaci dużo mniej a z ASO będzie miał nówkę - jak najbardziej ASO :good: - czasem mają na miejscu lub najpóźniej na drugi dzień :decayed::wink4:

jedź do najbliższego ASO i będziesz miał nówke za 90zł, ktoś na allegro chciał mi sprzedać za 150zł ale jak zadzwoniłem do ASO i powiedziki mi za osłonę 57zł i za nakładkę na akumulator 29zł to byłem w szoku że taniej niż na allegro, pozdr

nie pierwszy element ktory jest tanszy w ASO niż na allegro. Gdy jesteśmy zmuszeni kupić coś do swojego autka naprawde oplaca się czasem zadzwonić do autoryzowanego serwisu niż kupic używkę z allegro.

dokładnie, zestaw nowy w aso na poziomie100-120pln, masz nówkę więc nie warto szukać używek i zaoszczędzić 20zł albo przepłacać na allegro :thumbdown: