Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alarm Pomocy


wastenrod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chodzi mi o podłączenie tych trzech przewodów z przekażnikiem zamieszczonym na zdjęciu niby jest napisane że to do starszych samochodów no audi a4 b5 nie jest młoda bo 96 rok i nie wiem czy podłączać czy nie.Wiem że ACC 12 V ma iść na zasilanie po przekręceniu kluczyka ale reszta gdzie co i jak na przekażnik a z przekażnika nie mam pojęcia.Proszę o pomoc zamieszczam fotki schemat i ten przekażnik.A jest to alarm z tej aukcji Autoalarm NOXON A100,piloty scyzoryk,czuj.wstrząs. (2337148706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz czy kabel żółty to minus czy plus i pomarańczowy też czy to - czy + ale stawiam że to minusy,daj znać to napiszę gdzie i co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam zółty do żółtego od przekażnika pomarańczowy do światła stop a biały do zasilania tam gdzie po przekręceniu kluczyka jest +12 tylko teraz chodzi mi ok zamyka zamki domyka szyba tylko po zamknięciu po chwili zaczyna wyć a krańcówki w drzwiach chodzą sprawdzałem może kable żle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zworkę znaczy się masz ustawioną na 3,5sek,jak tak to pomyłka w kablach i pewnie tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwarka czy tak jest ustawiona czy tak to normalnie zamyka otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwarka czy tak jest ustawiona czy tak to normalnie zamyka otwiera

i będzie otwierało i zamykało i w zależności od alarmu - czasy ustawione ~0.5sek dla zamków pneumatycznych może (ale nie musi) uaktywnić alarm-opcja nie domknięte drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem już sam przestawiałem zworkę tak i tak i bez zmian nawet ten co od niego kupiłem alarm niby mówił że do a4 b5 nie trzeba przestawiać.Możliwe że źle podłączyłem te kable pod krańcówki tylko które to mogą być prawidłowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisz jak to podłączyłeś. albo które przewowy wykorzystałeś, a które nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z alarmu przewodów nie podłączyłem dodatkowego kanału który ma otwierać samą klapę gdyż potrzebny jest specjalny siłownik i nie podłączyłem przewodu pod hamulec do zamykania zamków automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podłączyłeś drzwi + i - czy tylko jedno z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa przewody + i - tylko ciekawe czy dobrze a klapę też osobno się podłącza czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz źle. Podpina się albo jedno albo drugie, w zależności jaki sygnał wychodzi z krańcówek. Nie pamiętam czy u Ciebie wychodzi + czy - trzeba sprawdzić. Z klapy trzeba chyba ciągnąć kabel to przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy ja nie chcę żeby klapa otwierała się osobnym przyciskiem z pilota bo trzeba specjalny siłownik podpinać ma się otwierać normalnie jak z kluczyka i niby ktoś mi mówił że tylko jeden przewód podpiąć niebieski z alarmu do tych krancówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...