Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moment dokręcenia krzywek łączących pompowtryskiwacze z wałkiem rozrządu


sebastian_reo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich śledzących jestem po rgeneracji wtrysku. Na reszcie pompek wymieniłem uszczelki i włożyłem na swoje miejsce.

Piszę tego posta ponieważ jestem w fazie dokręcania krzywek łączących pompki z wałkiem i nie wiem z jaką siłą dokręcić 8 śrób oraz w jakiej kolejności.

Dzięki z góry i pozdrawiam wszystkich

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

Fachowcy widzę, że nie macie pojęcia więc nie odpowiadacie więc żeby nikt nie ukręcił tych śrób napiszę wam że dokręca się je 40 Nm i 180 stopni zaczynając lewa wew prawa wew następnie lewa zew prawa zew. Pozdrawiam wszystkch :)

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Fachowcy widzę, że nie macie pojęcia więc nie odpowiadacie więc żeby nikt nie ukręcił tych śrób napiszę wam że dokręca się je 40 Nm i 180 stopni zaczynając lewa wew prawa wew następnie lewa zew prawa zew. Pozdrawiam wszystkch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojęcie jest tylko fachowcy nie siedzą 24h na 4um tylko robią kasę...

a przy okazji -w/g dokumentacji nie należy stosować tych samych śrub/szpilek - do walków i mocujących PD. (ale to tylko w/g dokumentacji w rzeczywistości jest inaczej...) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha co za koleś<facepalm> ... Skoro jesteś takim fachmanem mogłeś fotostory zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojęcie jest tylko fachowcy nie siedzą 24h na 4um tylko robią kasę...

a przy okazji -w/g dokumentacji nie należy stosować tych samych śrub/szpilek - do walków i mocujących PD. (ale to tylko w/g dokumentacji w rzeczywistości jest inaczej...) :-)

Może i Ci fachowcy robią kasę tylko nigdzie nie znalazłem tych wiadomości które sam napisałem Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...