Treść opublikowana przez sebastian_reo
-
Moment dokręcenia krzywek łączących pompowtryskiwacze z wałkiem rozrządu
Może i Ci fachowcy robią kasę tylko nigdzie nie znalazłem tych wiadomości które sam napisałem Wam.
-
Moment dokręcenia krzywek łączących pompowtryskiwacze z wałkiem rozrządu
Witam wszytkich śledzących jestem po rgeneracji wtrysku. Na reszcie pompek wymieniłem uszczelki i włożyłem na swoje miejsce. Piszę tego posta ponieważ jestem w fazie dokręcania krzywek łączących pompki z wałkiem i nie wiem z jaką siłą dokręcić 8 śrób oraz w jakiej kolejności. Dzięki z góry i pozdrawiam wszystkich ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ---------- Fachowcy widzę, że nie macie pojęcia więc nie odpowiadacie więc żeby nikt nie ukręcił tych śrób napiszę wam że dokręca się je 40 Nm i 180 stopni zaczynając lewa wew prawa wew następnie lewa zew prawa zew. Pozdrawiam wszystkch ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- Fachowcy widzę, że nie macie pojęcia więc nie odpowiadacie więc żeby nikt nie ukręcił tych śrób napiszę wam że dokręca się je 40 Nm i 180 stopni zaczynając lewa wew prawa wew następnie lewa zew prawa zew. Pozdrawiam wszystkch
-
Odczuwane trzęsienia karoserii
Więc Panowie na dzień dzisiejszy zalałem raz STP do płukania pompek nic to nie dało zalałem 2 raz jak podpowiedział mi mój elektromechanik tylko, że nie jak w instrukcji buteleczka na około 60 l tylko buteleczka na 30 l czekam na efekty. A co stwierdził elektromechanik po podpięciu pod kompa a więc 4 pompka nie ma zamiaru ze mną współpracować nadal pokazuje 2,89 mg/H i jeżeli po specyfiku nic się nie poprawi to będzie rozbierał tą pompkę i pewnie wymiana. Następna sprawa to zawór EGR szrot nie pracuje w ogóle, więc wymiana. No i co najważniejsze zostawiłem na koniec a mianowicie ktoś (Niemiec) czegoś szukał i podkręcił go dosyć mocno wywnioskował to mój spec na podstawie jakiś cyfr z dawek paliwa i powietrza podobno jakaś dawka paliwa ma być max jak się nie mylę 2, 8 a na kompie wskazało ponad 5,5. Ogólnie jakieś jaja. Najpierw wymienię, EGR bo i przez to turbina wchodzi w tryb awaryjny zero mocy a następnie po płukaniu specyfikiem jestem umówiony na dalsze poszukiwania problemu. Pyzdr ---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ---------- Witam wszytkich śledzących jestem po rgeneracji jednogo wtrysku zobaczę co będzie się działo. Na reszcie pompek wymieniłem uszczelki i włożyłem na swoje miejsce. Piszę tego posta ponieważ jestem w fazie dokręcania krzywek łączących pompki z wałkiem i nie wiem z jaką siłą dokręcić te 8 śrób oraz w jakiej kolejności. Dzięki z góry i pozdrawiam wszystkich ---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ---------- Witam wszytkich śledzących jestem po rgeneracji jednogo wtrysku zobaczę co będzie się działo. Na reszcie pompek wymieniłem uszczelki i włożyłem na swoje miejsce. Piszę tego posta ponieważ jestem w fazie dokręcania krzywek łączących pompki z wałkiem i nie wiem z jaką siłą dokręcić te 8 śrób oraz w jakiej kolejności. Dzięki z góry i pozdrawiam wszystkich
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy mazowieckie
http://allegro.pl/nowy-pompowtryskiwacz-038130073ar-0414720214-i2350622638.html Dla wszystkich posiadających pompowtryski AR link w/w nowe więc trzeba przemyśleć na przyszłość czy regenerować za 750 zł za szt czy nowy za 1000zł.
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy mazowieckie
symbol ich jest AR a coś mi się wydaje ża zaraz dojdzie do tego jakieś mapowanie sranie w banie w porcelanie itd. I nie wiem czy mogą byc zamiennikiem AR do 130 km na te AL
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy mazowieckie
Wcenili mi robotę w tym warsztacie na 2960zł (załamałem się) a po podłączeniu wyglądało że tylko jeden wtryk jest do naprawy ponmieważ 1) -0,89mg/H 2) -1,62 3) -0,40 4) 2,89 i myślałem że tylko on ten 4 jest uszkodzony a tu nagle gadają mi że cztery A co sądzicie o Eko-Diesel Serwis Sp. z o.o. Andrzejów Duranowski 1A 96-500 Sochaczew BOSCH SERVICE
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy mazowieckie
Dzięki Wszystkim za zainteresowanie podjąłem decyzję i wysłałem do Sochaczewa. Napiszę co i jak gdy wrócą i je zamontuję
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy mazowieckie
Wchodząc na stronkę nic dobrego nie mogę wyczytać. Czy ktoś z was koledzy robił u tego gostka ?
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy mazowieckie
A co sądzicie o Eko-Diesel Serwis Sp. z o.o. Andrzejów Duranowski 1A 96-500 Sochaczew BOSCH SERVICE
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy mazowieckie
Na początek pisze ze szukałem podobnego wątku i jakoś nie mogłem znaleźć więc proszę zaraz nie szaleć z google suzkaj itp.. Tak jak w temacie, gdzie w mazowieckim (Warszawa) regenerują poptwtryskiwacze ? Na urzywce już się przejechałem więc chcę zregenerować i wole zregenerować swoje . Z góry dzięki za wszelką pomoc
-
Odczuwane trzęsienia karoserii
Kurcze te logi będę mógł wykonać dopiero w przyszłym tygodniu
-
Odczuwane trzęsienia karoserii
Witam Mój problem jest następujący od momentu gdy uszczelniłem vacuum pompę silnik zaczął delikatnie się trząchać aż było to odczuwalne na karoserii samochodu. Mechanik zrobił mi jakieś testy tylko pompowtrysków i powiedział że są w miarę, poniżej napiszę jakie były pomiary 1) -0,89 mg/H 2) -1,62 mg/H 3) -0,40 mg/H 4) 2,89 mg/H Następnie został sprawdzony zawór EGR a po sprawdzeniu wyszło że na wolnych obrotach ma za duż powietrza a na wyskich ma go zamało. Proszę o pomoc bo te telepanie karoserią doprowadzi mnie do palpitacji serca
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Przasnysz wita. Jestem nowy na forum miałem B4 2.0 a właśnie zadobyłem AUDI A4 B6 2002r 1.9 TDI, to jest zaje...... wybór. Pozdrawiam