Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja pompowtryskiwaczy mazowieckie


sebastian_reo

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek pisze ze szukałem podobnego wątku i jakoś nie mogłem znaleźć więc proszę zaraz nie szaleć z google suzkaj itp..

Tak jak w temacie, gdzie w mazowieckim (Warszawa) regenerują poptwtryskiwacze ? Na urzywce już się przejechałem więc chcę zregenerować i wole zregenerować swoje .

Z góry dzięki za wszelką pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mazowieckim nie wiem ale w skrobowie kolo lubartowa jest bardzo dobra firma zajmuje sie dieslami ze 20 lat

.Ostatnio byłem u nich naprawdę wysoki poziom i ceny przystepne. Mogę podesłać ci nr.818554224 Z Warszawy bedziesz miał jakies 150 km

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

w mazowieckim nie wiem ale w skrobowie kolo lubartowa jest bardzo dobra firma zajmuje sie dieslami ze 20 lat

.Ostatnio byłem u nich naprawdę wysoki poziom i ceny przystepne. Mogę podesłać ci nr.818554224 Z Warszawy bedziesz miał jakies 150 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek pisze ze szukałem podobnego wątku i jakoś nie mogłem znaleźć więc proszę zaraz nie szaleć z google suzkaj itp..

Tak jak w temacie, gdzie w mazowieckim (Warszawa) regenerują poptwtryskiwacze ? Na urzywce już się przejechałem więc chcę zregenerować i wole zregenerować swoje .

Z góry dzięki za wszelką pomoc ;)

A co sądzicie o

Eko-Diesel

Serwis Sp. z o.o.

Andrzejów Duranowski 1A

96-500 Sochaczew

BOSCH SERVICE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zadzwoń sobie do Mastersa i będziesz wiedział gdzie najlepiej zrobią Ci pompki,bo On też oddaje do regeneracji jak się trafi klient z wadliwymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ile masz nalatane że już wymieniasz pompki. Pompki w silnikach avf i awx nie są takie awaryjne. Korekcje na nich masz duże???? A poza tym sprawdzałeś chyba pompki podmieniając je miejscami???? Czasami problemem w tych silnikach jest elektryczna listwa zasilająca która potrafi robić psikusy.

PS. u kogo w Przasnyszu warto oddać diesla do naprawy żeby później nie było problemów????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Bogdana z Nadarzyna, połowa tunningów VAG jeździ na jego roboty wtryskach/pompach:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcenili mi robotę w tym warsztacie na 2960zł (załamałem się) a po podłączeniu wyglądało że tylko jeden wtryk jest do naprawy ponmieważ

1) -0,89mg/H

2) -1,62

3) -0,40

4) 2,89

i myślałem że tylko on ten 4 jest uszkodzony a tu nagle gadają mi że cztery

Na początek pisze ze szukałem podobnego wątku i jakoś nie mogłem znaleźć więc proszę zaraz nie szaleć z google suzkaj itp..

Tak jak w temacie, gdzie w mazowieckim (Warszawa) regenerują poptwtryskiwacze ? Na urzywce już się przejechałem więc chcę zregenerować i wole zregenerować swoje .

Z góry dzięki za wszelką pomoc ;)

A co sądzicie o

Eko-Diesel

Serwis Sp. z o.o.

Andrzejów Duranowski 1A

96-500 Sochaczew

BOSCH SERVICE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pada jedna sztuka, raczej sąsiednie dołączą wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcenili mi robotę w tym warsztacie na 2960zł (załamałem się) a po podłączeniu wyglądało że tylko jeden wtryk jest do naprawy ponmieważ

1) -0,89mg/H

2) -1,62

3) -0,40

4) 2,89

i myślałem że tylko on ten 4 jest uszkodzony a tu nagle gadają mi że cztery

Na początek pisze ze szukałem podobnego wątku i jakoś nie mogłem znaleźć więc proszę zaraz nie szaleć z google suzkaj itp..

Tak jak w temacie, gdzie w mazowieckim (Warszawa) regenerują poptwtryskiwacze ? Na urzywce już się przejechałem więc chcę zregenerować i wole zregenerować swoje .

Z góry dzięki za wszelką pomoc ;)

A co sądzicie o

Eko-Diesel

Serwis Sp. z o.o.

Andrzejów Duranowski 1A

96-500 Sochaczew

BOSCH SERVICE

za tą kase to juz masz ALki nowe

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=332478

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wymianą pompek sprawdz dobrze wiązkę w niektórych przypadkach skutkuje a ile kasy zostaje w kieszeni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że w wawce jest koleś na garażowej który robi takie rzeczy ale robiłem u niego juz kilka razy i raczej nie powalił mnie umiejętnościami dobry fachura ale były jakieś poprawki mam kontakt na nowe pompowtryski oe daj znak na priv to ci sprawdze cene napewno bedzie taniej niż ta regeneracja:wink:

http://allegro.pl/nowy-pompowtryskiwacz-038130073ar-0414720214-i2350622638.html

Dla wszystkich posiadających pompowtryski AR link w/w nowe więc trzeba przemyśleć na przyszłość czy regenerować za 750 zł za szt czy nowy za 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w niedługim czasie polecą Ci nastepne, bo tak przewaznie bywa to wydasz kolejne 3tys:whistling: były by AL i program i nie było by problemu a i zapas byłby:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie! przepraszam że nie na temat ale jestem nowym szczęśliwym posiadaczem a4 b6 2003 avf tdi! Moj problem jest taki ze niemiec od którego go kupiłem dał sobie rok temu dodatkowo założyć filtr cxzastek stałych ! zrobiłem dwa filmiki pierwszy to przyspieszenie od 0-100 a drugi to elastyczność 50-110! czy mogłbym prosić o waszą opinie na temat tego czy te osiagi wskazują już na zapchanie filtra i co miałbym ewentualnie z tym zdziałać! nie moge zaczynać nowych watków wiec prosze o jak najwiecej odpowiedzi lub komentowanie bezposrednio na youtube! dziekuje bardzo i jeszcze raz przepraszam za wcięcie w temat

0-100 http://www.youtube.com/watch?v=e_HRhSJ04Dw

50-110 http://www.youtube.com/watch?v=fXiHaH9de3A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]... Na urzywce już się przejechałem więc chcę zregenerować i wole zregenerować swoje .

Kolego,jakie swoje???Wysyłasz do zakładu swoją pompkę a oni przysyłają Tobie ich zregenerowaną o tym samym numerze,a za Twoją biorą się później...

Tak na ogół robią zakłady.Zapytaj tutaj: http://www.wachowiak.pl/ kolesie tam wysyłali w systemie opisanym wyżej i było ok

Pozdrawim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do regeneracji pompowtryskiwaczy Bosch to zdecydowanie należy wybierać Bosch Diesel Service polecany jest Pawlik http://www.wtryskiwacz.com. Odpowiedni sprzęt i oryginalne części Bosch to pewność prawidłowego działania już nie jeden się sparzył na tanich podróbkach.

Edytowane przez Limko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...