Treść opublikowana przez maniek233
-
Spociki w LUBARTOWIE!
to 17
-
Spociki w LUBARTOWIE!
1.Rapciuch-R1 2.greg467 3.kicker 4.maniek233
-
Spociki w LUBARTOWIE!
ja nie mam to ile osób w koncu bedzie ja to na 200 % jesli bedzie conajmniej jedna osoba a co
-
Spociki w LUBARTOWIE!
jestem za ile bedzie osób.kaufland w lubartowie to tu co na lublin sie wylatuje?piszcie tu na bieżąco co z naszym mini spocikiem ale 99 procent jestem
-
Spociki w LUBARTOWIE!
na spocik z radzynia chetnie podjade w kazda niedziele.nie mam wypasionej a4 ale chetnie postoje popier.... glupoty
-
Brak mocy czy to egr ??
ja miałem u siebie podobnie .Reanimowałem zaworki n75 i n18 . i na tym n18 gdzies puścił klej i delikatnie nieszczelny był .nie wiem czy od mrozu czy wina kleju. od nowa skleiłem i śmiga normalnie. a i jak mialem zapieczone turbo to 120 i nic wiecej a nawet pomalu coraz mniej. a jak mialem nieszczelny to 120 i jak go bujalem to pomalu bardzo, nawet i 140 dał rade. Ale to może być tylko tak u mnie.
-
[B5 AFN] Nieprawidłowa praca gruszki turbiny
dobrze ze odgrzałes .Czasami mnie zastanawiaja ludzie którzy wymieniaja wszystko od d..y strony , a wie że zaworek za kilka złotych jest popsuty i tak jeźdźi....Bo na forum mu naprawią.Forum super sprawa ale z myślenia nie zwalnia .. Pozdrawiam
-
Przyceimnione Szybki
ĐвОКнОо ĐžŃŃокНонио Ń ŃОниŃОвкОК на Đада 21099:) - YouTube!
-
Chmura dymu i brak mocy
dolot sprawdzalem, jedyne co mnie jeszcze wpienia to ze pod opaskami zaciskowymi na polaczeniach wezy widac ze sie poci dziadostwo. Nie wiem czy weze podmieniac jeszcze czy je jakos probowac uszczelniac czy poprostu turbo puszcza za duzo... jeszcze troche do porobienia mam taką metalową obejmą łatwo przeciąć gumę .ja miałem tak wprawdzie w afn ale tak dokreciłem że się zrobiła mała dziurka i dymił. rozkręć wszystko obejrzyj na stole .powodzenia
-
[B5 AFN] Odpowietrzanie układu chłodzenia - uciskanie węża przy chłodnicy
ja rok temu wymianiałem na wahlera i wczoraj znowu zmiana na taki sam 30 zl to nie majątek:) stary się otwieral chyba przy 120 bo gotowałem go parę minut zanim sie otworzyl
-
Malowanie felg by PlastiLak
Kolego przeczytaj jeszcze raz o czym jest temat... Kolega ma nawet nick szkodnik:)
-
pompa wody afn+pasek+koło pompy??mega problem
Panowie postanowiłem wymienic pompę wody. i po złożeniu wszystkiego doszlismy z bratem ,ze pompa wody kreci sie w druga stronę?Pasek ma iść dołem koła pasowego pompy czy górą?Jak załozymy żeby chodziła zgodnie z ruchem wału to pasek za krótki . Pasek niby taki jak ma byc ,cos tam 1590 czyli pewnie dlugosc .Więc może dłuższy,tylko o ile? Ma ktoś schemat jak prawidlowo załozyc pasek wielorowkowy?Bo juz rece opadaja. Klima w samochodzie byla manualna ,kompresor sie zesrał i nie działa. jesli ma to cos do rzeczy a i star pompa byla dobra ale założe nowa. Poprostu ktoś wcześniej źle to poskładał i słabo tłoczyła płyn . Chcę to ogarnąć i dumam albo mniejsze koło pasowe na pompę wody albo dłuższy pasek ?dobry pomysł?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Motopark UŁĘŻ Witam Panowie był ktoś .spora oferta a po lotnisku fajnie pojeżdzić
-
Problem z postojówkami
Witam jakiś czas temu zmieniałem lampy na polifty . Nie było przy nich postojówek (odcięte) . Może ktoś zerknąć u siebie pod jakie przewody piny podłączone są postojówki z przodu oczywiście> Z góry dziękuję. Już próbowałem sporo opcjii próbowałem z tego schematu ale coś nie trybi może od nowa wszystko bedę musiał rozbierać ale tak na szybko może ktoś pomoże temat można zamknąć już sobe poradziłem
-
czy mozna usunac przydymienie lamp tylnych?
raczej koledze chodzi o orginalne przyciemnienie jak w lampach przedliftowych
-
Strasznie trzęsie
tak sledzę wątek i o jaki grzybek chodzi?
-
Odcina Turbo błąd 575 ciśnienie w kolektorze dolotowym
przed chwilą tak miałem spadł mi wężyk od podciśnienia ten na dolocie co idzie do kompa jak sie nie mylę. A może którys masz załamany
-
Czyszczenie zbiorniczka wyrównawczego
nie no płynn jest czysty stare osady tak mi się wydaje że to coś jak olej? albo bardzo ciemny kamień. Samochód pod stała opieką brata mechanika także to nie to
-
Czyszczenie zbiorniczka wyrównawczego
witam jutro mam zamiar wyczyścić zbiorniczek wyrównawczy bo jest cały uwalony w środku czymś czarnym pewnie olej się komuś kiedyś dostał i tu moje pytanie czy po wyjęciu zbiorniczka,zakorkowaniu wszystkich przewodów do niego dochodzących będe musiał później odpowietrzać??? Może jakieś sprawdzone metody czym jak to wyczyścić?? Pozdrawiam
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy mazowieckie
w mazowieckim nie wiem ale w skrobowie kolo lubartowa jest bardzo dobra firma zajmuje sie dieslami ze 20 lat .Ostatnio byłem u nich naprawdę wysoki poziom i ceny przystepne. Mogę podesłać ci nr.818554224 Z Warszawy bedziesz miał jakies 150 km ---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- w mazowieckim nie wiem ale w skrobowie kolo lubartowa jest bardzo dobra firma zajmuje sie dieslami ze 20 lat .Ostatnio byłem u nich naprawdę wysoki poziom i ceny przystepne. Mogę podesłać ci nr.818554224 Z Warszawy bedziesz miał jakies 150 km
-
Grupa 013 bardzo pilne
wię tak byłem na regeneracjii wtrysków .wszystkie cztery lały ze słabym ciśnieniem .Koszt 250zl komplet .Trochę mniej dymil. Ale wracająć do domu piardło turbo olejem . Więc odrazu kupiłem bardzo dobrą używkę i juz ani nie kopci i fajnie dopiero lata
-
Grupa 013 bardzo pilne
Panowie potrzebuje Waszej pomocy .Musze daleko pojechac i tak szykuję samochód a tu coraz więcej i wiecej.Teraz zaczął mocno dymić na szaro.Płynu ani oleju nie ubywa.Czy takie wartości w grupie 013 mogą mieć na to wpływ.Mam jutro jechać na regeneracje dlatego wolę wieddzieć . Z góry dziekuję cyl.1 0.94 mg/R cyl.2 0.66 mg/R cyl.3 1.51 mg/R cyl.4 wiadomo Silnik trochę był nie dogrzany ale mniej więcej tak jest jak jest dobrze rozgrzany to na 3 jest nawet 2.22 i ciut więcej
-
Dziwny widok gr 013 na Vagu
to może żeby nie zaczynać nowego napiszę tutaj.Jakie powinny być prawidłowe wartości przy rozgrzanym silniku?? Bo czuję że u mnie coś nie tak i chce coś z tym zrobić.jutro mogę wrzucić fotkę co i ile pokazuje
-
Zakup używanej turbiny "na odległość". na co zwrócić uwagę?
z doświadczenia powiem że lepiej zregenerowaną. sam kupiłem używaną i niby wiedziałem żeby sprawdzić luz. Ale co z tego po 2 tygodniach nadawala się do czyszczenia.Więc ją oddałem,całe szczęście miałem taką możliwość.Sam wyczyściłem starą (okazała się tak naprawdę w lepszym stanie)i narazie jeżdże .Jak się rozdupczy to napewno do regeracji. i koszta że tylko w plecy.Bo robił to mechanik i koszta wymiany . teraz poczyściłem wszystko sam.Prosta robota jeśli masz trochę wyobraźni.Pozdrawiam
-
Problem z turbo
a to elegancko .jak podłącze przejadę to zobacze czy jest rożnica .Bo odkąd kupiłem to ciągle coś naprawiam ale już chyba koniec:)