Jump to content
IGNORED

[B5 ADP] Ssanie podczas jazdy - nowy wątek i inne problemy HELP

marx
 Share

Recommended Posts

Witam :hi: Możecie mi powiedzieć gdzie w B5 z 95 roku znajduje się zawór odpowietrzający zbiornik. Ktoś pisał żę na filtrze powietrza ale to chyba nie to bo nowy na allegro wygląda całkiem inaczej. Jeszcze jedno pytanie:

Z rury wydechowej leci mi chyba woda z pliwek albo samo paliwo co to możę być ?

I jeszcze jedno moje bestja legwo przeszedł pomiary toksyczności spalin na przeglądzie :shocked: co to może być

Jeszcze jedno jak wyłanczam silnik to trzeszczy zbiornik.

Jeśli chodzi o wode z wydechu to standard u mnie też leci nie przejmuje sie tym wogole, moj mechanik powiedzial ze katalizator jest dobry i wytrąca wode. Tutaj masz temat poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/nietypowa_sprawa_woda_z_tlumika_i_wyciszenie_pracy-t744.0.html

czesc, kolega VAG VAG i jeszcze raz VAG, przyczyn moze byc sporo ktore powoduje zawyzanie norm spali, jedna i bardzo popularna jest lambda. Przeskanuj konicznie silnik. Pozdrawiam Jocker01

Czy czarny zawód na obudowie filtra o numerach 058 133 459 to zawór odpowietrzający ? Bo na alegro opisany jest jako "Zawór par paliwa" Czy wkońcu go znalazłem czy to coś innego bo muszę szybko to znaleść bo wsysa mi bak i niechce by pękł :polew::sick3: