Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz czysto :wink:

tym redir fail nie przejmuj się

jestem ciekawy Twojego long coding 02020464747464545425363E

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

porównaj z tym kodowaniem:

203zq.jpg

wiem że masz RHD, i w adaptacjach sterownika może być inaczej...

przejrzyj jeszcze pierwszy post pod spoilerem i zobacz czy nic Ci sie nie poprzestawiało

a czy sprawdzasz w terenie zabudowanym oświetlonym czy jest pitch black gdzie system tylko działa :eusathink:

Opublikowano
masz czysto :wink:

jestem ciekawy Twojego long coding 02020464747464545425363E

czyli co? Tam nic nie przestawiałem bo chyba mam tam ochronę CP. A powiedz jak sie sprawdza że mam ochronę CP , po czym to poznać?

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

To co teraz wkleiłeś to ja akurat tam nie mogę wejść , nie mam czegoś takiego. sprawdzam wieczorem jak jest ciemno, przełącznik na Auto , manetka w dół aż sie zapali kontrolka na fisie i prędkość powyżej 60km/h

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

nawet tego nie mam w to nie moge wejść , nie mam tyle bitów i tych bajtów itego nie mam co zaznaczasz HIGH BEAM ASSIST

4mce09.jpg

Opublikowano

nic nie zmieniaj bo narobisz bigosu jak się nie znasz :wink:

sprawdź bezpieczniki 9 w st1 i 2 w ramce st2 ( nie wiem gdzie masz bo to RHD)

schematlusterkaasausten.jpg

Opublikowano

bezpieczniki wczoraj wieczorem sprawdzałem i wszystkie są ok, w skrzynce bezpieczników w desce rozdzielczej z boku z lewej i prawej stronie oraz z tyłu bagażniku- wszystkie są dobre

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Sprawdz w Blokach Pomiarowy 08 działanie kamery

zaraz sprawdze

Opublikowano

pisałeś że nie możesz wejść w moduł 20 :wink:

Opublikowano
pisałeś że nie możesz wejść w moduł 20 :wink:

Mogę wejść ale mam tylko takie coś

IMAG0502.jpg

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Za bardzo nie kumam , mówcie co mam robić to będę w klejał po kolei co trzeba. Te bloki sprawdzić w module 20 czy gdzie? Sory ale sie trochę gubie

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Tu cos znalazłem, mam włącznego asystenta na fisie . Czyli co kamerka padła bo nie ma sygnału, czy gdzieś w instalacji jest przerwa

IMAG0503.jpg

Opublikowano

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy 8T0 907 468 H jest kompatybilny ? Taki mam bo mam most i auto start stop system.

Opublikowano

A u was co jest pokazane w blokach?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy 8T0 907 468 H jest kompatybilny ? Taki mam bo mam most i auto start stop system.

Sterowniki obsługujące System :

- 8T0 907 468 J (CAN)

- 8T0 907 468 N (CAN)

- 8T0 907 468 L (swiatłowod) MOST

- 8T0 907 468 Q (swiatłowod ) MOST

ja ostatnio dopadłemQ :naughty:

Opublikowano
  • Autor

8T0 907 468 AA MOST jest jeszcze na fullllu :wink:

8T0 907 468 H zamienia sie na --> M i jest to najprostsza wersja po CAN .

Opublikowano

Kumpel ostatnio płacił w aso za nowy poniżej 600zl za AA. Plus CP oczywiście ;)

Gateway nie jest taki drogi w porównaniu do innych podzespołów.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Ja mam AE i tez jest FULL, a naklejka na sterowniku Q.

Opublikowano

Grześ, podwies jeszcze te gatewaye do listy ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

rozumiem ze u mnie lipa:whistling:

Address 19: CAN Gateway (J533) Labels: 8T0-907-468.clb

Part No SW: 8T0 907 468 T HW: 8T0 907 468 K

Opublikowano
rozumiem ze u mnie lipa:whistling:

Address 19: CAN Gateway (J533) Labels: 8T0-907-468.clb

Part No SW: 8T0 907 468 T HW: 8T0 907 468 K

masz ten sam to ja przy MMI 3G i nie obsłuży :kwasny:

Opublikowano

8R0 907 468 P i N MOST z polifta na 100% są full jakby kto szukał mam na zbyciu 8T0 907 468 J CAN też full:wink:

Opublikowano
  • Autor

Zrobione - dodane :hi:

Ostatnio zakładałem z polifta i wszystko grało w aucie 2009

Opublikowano
Zrobione - dodane :hi:

Ostatnio zakładałem z polifta i wszystko grało w aucie 2009

u mnie też wszystko gra, a mam poliftowy z P :wink:

Opublikowano

Mam takie pytanie:

Po zmianie na lusterko z HBA (lusterko było wcześniej z prawie rok w aucie dołożyłem tylko dodatkowe piny i kabelki do wiązki), czujnik światła reaguje dość szybko, nawet jak jest jeszcze jasno. Próbowałem różnych kombinacji i ustawień w pod-sterowniku, ale nie opóźnia to załączania świateł.

Jak miałem sam czujnik deszczu/światła pod lusterkiem to światło załączało się dość późno...

Jest jakaś adaptacja w kanałach MCE aby opóźnić załączanie się światła?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.