Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwa kanały wiecej które obsługują start stop i tyle, a tak to ma pełny wypas...

Opublikowano
Ja w związku z montażem MMI 3G+ wkładałem u siebie z polifta z literką P i wszystko śmiga

Czyli z polifta a masz asystenta świateł ,dokładałeś coś ze wymieniałeś

Tak, mam asystenta świateł, asystenta zmiany pasa, aktywny radar, AHA i jeszcze trochę :wink: oczywiście prawie wszystko dokładane :wink:

Opublikowano
Ja w związku z montażem MMI 3G+ wkładałem u siebie z polifta z literką P i wszystko śmiga

Czyli z polifta a masz asystenta świateł ,dokładałeś coś ze wymieniałeś

Tak, mam asystenta świateł, asystenta zmiany pasa, aktywny radar, AHA i jeszcze trochę :wink: oczywiście prawie wszystko dokładane :wink:

No to ładnie :thumbup1: sam dokładałeś to wszystko (ile orientacyjnie kosztował cię aktywny radar)

Opublikowano
Ja w związku z montażem MMI 3G+ wkładałem u siebie z polifta z literką P i wszystko śmiga

Czyli z polifta a masz asystenta świateł ,dokładałeś coś ze wymieniałeś

Tak, mam asystenta świateł, asystenta zmiany pasa, aktywny radar, AHA i jeszcze trochę :wink: oczywiście prawie wszystko dokładane :wink:

No to ładnie :thumbup1: sam dokładałeś to wszystko (ile orientacyjnie kosztował cię aktywny radar)

Tak większość sam, sam radar to pestka ok 400pln, ale jeszcze trzeba zegary, manetka, kratka w zderzak, Gateway taki który obsłuży i jeszcze trochę rożnych pierdow a i najważniejsze, trzeba sprawdzić czy sterownik silnika przyjmie kodowanie:wink:

Opublikowano

Dzięki za ciekawą podpowiedz :thumbup1:

Opublikowano
:drunk:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czy na 8T0 907 468 AD poleci?

Opublikowano
:kwasny: nie zamocowałbym lusterka do HBA, musiałbym chyba szybę zmieniać :facepalm:
Opublikowano

Wystarczy pomodzić i zaczep zmienić ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

czy sterownik gateway zawsze przyjmuje kodowanie nawet jeżeli nie obsługuje danej funkcji?? Mam moduł który Part No SW: 8T0 907 468 T HW: 8T0 907 468 K który nie obsługuje HBA ale kodowania normalnie przyjmuje.

Opublikowano
  • Autor

Moze przyjac ale nie bedzie komunikacji z HBA .

ETKA mowi ze nie obsluguje .

Opublikowano

Ja taki miałem rok temu i nie działało wcale chociaż gateway wyświetlał na liście moduł...

dlatego polecam Q lub AA z MOST :wink:

Opublikowano
Ja taki miałem rok temu i nie działało wcale chociaż gateway wyświetlał na liście moduł...

dlatego polecam Q lub AA z MOST :wink:

Dobra to nie kombinuje tylko pozostaje wymiana. Generalnie z tym sterownikiem Q AA jak z Yeti - wszyscy wiedzą nikt nie widział :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ciezki temat z Gateway :kwasny: ja dopadłem po 10 miesiacach :facepalm:

Jest inny sposob na to :kox: trzeba wgrac taki soft :naughty:

Opublikowano

gdzieś widziałem foto rozebranego Gateway'a na audizine, gdzie był ten z Q i jakiś inny - nie obsługujący niektórych funkcji

była różnica w ilości części na elektronicznej płytce + inny procesor :kwasny:

tak więc przegrywanie softu trzeba dobrze sprawdzić...

Opublikowano

Jedyna możliwość w ASO, przy dobrych rabatach za ok 600 PLN można wyrwać:wink: na Allegro można czekać bardzo długo, chodliwy towar i z reguły handlarze sprzedają razem z navi w kompletach:kwasny:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dla mnie musi byc jakis myk z tym modułem z koncówką "K". moduł obsługuje navi, system start stop i pare innych a żeby lusterka nie obsłuzył?

Opublikowano
gdzieś widziałem foto rozebranego Gateway'a na audizine, gdzie był ten z Q i jakiś inny - nie obsługujący niektórych funkcji

była różnica w ilości części na elektronicznej płytce + inny procesor :kwasny:

tak więc przegrywanie softu trzeba dobrze sprawdzić...

Foto jest w tym wątku, post 69 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.