Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z kluczykiem


Kola78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z kluczykiem w moim b6 (scyzoryk 3 przyciski- otwieranie,klapa,zamykanie), kluczyk co parę dni rozkodowuje się i nie mogę auta otworzyć drogą radiową. Wtedy otwieram drzwi kluczykiem wkładam do stacyjki przekręcam na zapłon wciskam zamykanie, otwieranie, wyciągam kluczyk jest wszystko ok przez 1 dzień czasami dłużej. Pytanie w czym może być problem, czy to bateria a może co innego? Dodam że posiadam 1 klucz typu scyzoryk a drugi to sam grot ( coś jak wzór kluczyka chyba nawet jest to plastykowe), a klucz typu scyzoryk na vagu widzi go jako klucz 2. Proszę o jakieś mądre rady?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowanie kluczyka tak jak przy odłączeniu aku na początek spróbowałbym wymienić baterię Vag widzi go jako nr 2 ponieważ był zaprogramowany jako drugi możesz wykasować i ponownie zaprogramować będziesz miał nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już różne fora i ponoć dziwne rzeczy się dzieją po wymianie baterii w kluczyku że nie mogą ich zakodować lub inne bzdety, dlatego wolę się troszkę zorientować co może być jeszcze przyczyną niż póżniej szukać jakiegoś dobrego magika z vagiem

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

a jeśli chodzi o aku w aucie to faktycznie jakiś czas temu ok 3 tygodni rozładował sie do zera bo auto zostało na pozycjach przez 2dni w garażu ale czy to taż może mieć wpływ na to?

---------- Post dopisany 02-06-2012 at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2012 at 22:45 ----------

jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...