Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana na kierownice multimedialną


A4B9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W aucie mam kierownicę "zwykłą" i chciałbym założyć kierownicę z przyciskami /multimedialną/. Mam duży wyświetlacz, bluetooth. Czy jest możliwe założyć taką kierownicę a jeżeli tak to czy jest problem uruchomić jej funkcję i co z poduszką powietrzną ?

za pomoc będę wdzięczny :)

fafiks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat juz byl poruszany wiele razy.uzyj wyszukiwarki tam jest dokladnie opisane jak i co

Na pewno nie jest opisane załozenie kiery i kodowanie dla B8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaje że skorzystałem z wyszukiwarki ale nie było o zmianie kiery w B8 tylko B7 , czy tu są jakieś istotne różnice w budowie ?

fafiks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana samej kiery jest to samo, tylko inne są obudowy kolumny i co najważniejsze inne jest kodowanie w MODULE Kierowniczym oraz w sterowniku CONTROL HEAD.

Wszystko zalezy jakie mamy wyposazenie w aucie :wink: Ja juz dwie takie Modyfikacje komuś robiłem z zastosowaniem akurat MMI 2G .

Jedna B8 miałem nawet bez FISA :facepalm::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób to wszystko sprawdzić ? tj. jaki typ kierownicy będzie pasować do konkretnie do mojego auta,czy mam w.w moduł czy nie itd. W jaki sposób można stwierdzić np. potrzebujesz kierownicy numer xxx , modułu xxx , taśmy xxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B8 szukaj kiery o numerach początkowych 8K0 z przyciskami Multimedialnymi , kolor musisz dopasować do swojego .

Uzywek jest MULTUM na ALLEGRO :wink: Taśme musisz sprawdzić jaką masz u siebie a dokładnie odczytać jej numery .

Tu masz trochę info http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-montaz-crusie-control-system-tempomat-z-przelacznikami-195073/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taśma do kierownicy multi ma mieć wiecej pinów we wtyczce?

Mam 6 pinów ale słyszałem opinię że musi być 12 , jednakże w Etce występuje tylko jeden typ.

za pomoc będę wdzięczny

pozdrawiam

fafiks

---------- Post dopisany 29-06-2012 at 06:10 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2012 at 13:47 ----------

Mod zrobiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...