Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podlączenie led S6


Vandit

Rekomendowane odpowiedzi

witam:hi: prosiłbym o pewien schemat bądź malą podpowiedź jak podłączyć ledy od s6 w celu sprawdzenia ich działania :whistling: czy może potrzebny jest jakiś moduł? parę osób już bawiło się tymi ledami dlatego liczę na pomoc:hi:

---------- Post dopisany 11-06-2012 at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2012 at 19:58 ----------

nikt nie wie jak podłączyć ledy od s6:whistling:

http://www.adjuger.ch/pictures/articles/1662_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem ich w reku ale tam do kazdej dochodzi tylko 2 przewody? + i -? czy więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie do żadnego:decayed: po prostu mam okazje dorwać w dobrej cenie i chce sprawdzić na miejscu czy działają:whistling:

---------- Post dopisany 15-06-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2012 at 19:20 ----------

?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wątek o instalacji zrobionej przez kolesia z Audizine: DIY: S6 LED S-Line Installation - Umnitza Aries LEDs

Ja u siebie instalowałem ledy od Q7 V12. Dochodzą 3 przewody. Z tego co pamiętam dwa skrajne zewnętrzne trzeba zmostkować i podać napięcie +12V. Skrajny wewnętrzny to masa. Normalnie wszsytko podpięte jest pod odpowiedni moduł komfortu, który wykorzystuje wszystkie 3 przewody do przygasania ledów. Tutaj trzeba sobie radzić trochę na skróty. Ja to odkrywałem metodą prób i błędów z zasilaczem 12V o małej mocy i nic nie spaliłem :) Całość podłącz pod instalację świateł dziennych (DRL).

2012-03-23_08-37-55_854.jpg

Najlepiej jednak jakbyś doinstalował specjalny moduł do świateł DRL z obsługą czujnika oświetlenia (trzeciej firmy). Niestety zamontowanie oryginalnego modułu komfortu z S6 nie wchodzi w rachubę.

Dzięki temu ledy będą przygasać automatycznie o 70% po zmroku lub wjechaniu w tunel. Mają niezłą moc i potrafią po zmroku oślepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...