Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A3 2002r. Czujnik ciśnienia w układzie klimatyzacji


aron20000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś wie jakie ciśnienie powinno być na przewodzie w którym wkręcony jest czujnik ciśnienia klimatyzacji, przy prawidłowo nabitej klimie i przy ok. 20st.C.

Znalazłem niby wymagane ciśnienia w klimie i zależność tych wartości od załączania kompresora:

Zdj%C4%99cie-0062.jpg

Z angielskiego trochę kuleję więc mógłby ktoś to wyjaśnić, bo nie do końca rozumiem opis.

Jest napisane że poniżej 1,2bar wyłączy się kompresor, poniżej 13% sensor valve (duty cycle). Powyżej 1,2bar będzie działał, przy sensor valve (duty cycle) powyżej 13%- co to oznacza bo nie mogę tego przetłumaczyć?.

Dodatkowo przy 32bar wyłączy się kompresor powyżej 78% sensor valve (duty cycle), a poniżej 24bar ma działać jeśli sensor valve (duty cycle) będzie poniżej 65%?

Czujnik ciśnienia wkręcony jest chyba po stronie wysokiego ciśnienia. Więc jak interpretować te dane, a szczególnie o co chodzi z tymi % sensor valve (duty cycle), bo nie udaje mi się tego przetłumaczyć na nasz ojczysty.

Jakie ciśnienie min. powinno być na czujniku, żeby uruchamiał się kompresor klimatyzacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...