Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AIRBAG - błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Autko to Audi A6 C5 z 1997 roku w sedanie 1,9 AFN

Sprzątałem autko i coś poruszyłem albo odłączyłem. Moduł poduszek wywala mi:

65535 - Internal Control Module Memory Error

00-10 - - - Intermittent

65535 - Internal Control Module Memory Error

00-10 - - - Intermittent

00594 - Airbag Igniter Circuits

44-10 - Short Circuit - Intermittent

Gdzie szukać usterki??

Ogólnie czyściłem całe autko i wszystko miałem rozebrane więc nie mam pojęcia gdzie szukać usterki.

---------- Post dopisany 13-06-2012 at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2012 at 14:09 ----------

"I nastała niezręczna cisza"

Opublikowano

Kolego sprawdź połączenie kostek foteli. Bo pewnie miałeś je podpiete.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

65535 jakaś plaga na te poduszki

wtyczki w fotelach sprawdź jak kolega napisał jeśli wspomniany błąd się da wykasować to super jeśli nie trzeba przywrócić sterownik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie mam poduszek w fotelach, mam tylko 2 poduchy w kierownicy i od strony pasażera.

Może teraz się wyrwę przed szereg, ale jak przywrócić/zaprogramować sterownik??

Opublikowano

To co ty wyciągałeś z auta kierownicę do czyszczenia :grin:

A na poważnie to da się skasować ten błąd?

Opublikowano
Nie mam poduszek w fotelach, mam tylko 2 poduchy w kierownicy i od strony pasażera.

Może teraz się wyrwę przed szereg, ale jak przywrócić/zaprogramować sterownik??

jakimś programatorem lub restarterem ja mam taki i po odb2 działa super :wink:

Opublikowano

Tomek a VAG Comander może coś takiego zrobić?

Znajomemu padła sterownik jak pożyczał prąd w zimie sąsiadowi i może dało by się go reanimować.

Podrzuć jakiegoś linka do takiego programatora, chętnie poczytam o tym.

Opublikowano
  • Autor
To co ty wyciągałeś z auta kierownicę do czyszczenia :grin:

A na poważnie to da się skasować ten błąd?

Tak poważnie to nie mam pojęcia co jest przyczyną, ale stawiam na zbyt często odłączany i podłączany akumulator (czyściłem tam te kanały)

Opublikowano

mam taki kabelek niestety nie produkowany już najczęściej takie błędy wywala właśnie podczas pożyczania, odpalania na słabym aku, linku niem mam bo ja kupiłem kabelek 4 lata temu do golfa rodziców ale mam go na chodzie i jak ktoś chętny to obecnie w wawie jestem mogę spróbować ogarnąć :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.