Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kto z okolicy może podpiąć mojego diesla pod VAG-a


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, założyłem temat w dziale "silniki diesla" , mianowicie chodzi o to że moja 130 pali 9,5l przy bardzo podkreślam bardzo delikatnej jeździe.Nie mam niestety VAG-a i stąd moje pytanie kto mógby mi pomóc i sprawdzić w komputerze co jest nie tak? I dodam że na pełnym zbiorniku FIS pokazuje że mogę zrobić tylko 730km a po przejechaniu 30km z prędkością do 90km/h wskazał 820 i koniec....

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Jestem z Tarnobrzega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak w temacie, założyłem temat w dziale "silniki diesla" , mianowicie chodzi o to że moja 130 pali 9,5l przy bardzo podkreślam bardzo delikatnej jeździe.Nie mam niestety VAG-a i stąd moje pytanie kto mógby mi pomóc i sprawdzić w komputerze co jest nie tak? I dodam że na pełnym zbiorniku FIS pokazuje że mogę zrobić tylko 730km a po przejechaniu 30km z prędkością do 90km/h wskazał 820 i koniec....

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Jestem z Tarnobrzega

Jeśli masz czas to możemy w sobotę zrobić diagnostykę - na tyle ile będę potrafił to pomogę, kabelek i program jest. W Tarnobrzegu OFC :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...