Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie Działający obrotomierz


bimekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem swojego problemu na forum ale niestety nie znalazłem odpowiedzi.

Mój kłopot wygląda następująco: Kupiłem swoje audi rok temu od początku nie działał obrotomierz. Raz jest tak że działa przez 2 minuty i koniec. A raz że wogóle nie działa od początku zapalenia samochodu. I teraz mam pytanie czy to czujnik obrotu wały? Czy coś w liczniku jest zepsute? Czy jest jakis inny czujnik odpowiedzialny za pokazywanie obrotów? oczywiście silnik pracuje bez zarzutu nie dusi się itp. A jeżeli jest to jakiś czujnik to gdzie go znajdę w swoim aucie. Z góry dziękuje za odpowiedź na mój problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sprawdź błędy w liczniku. Jak będziesz miał podpiętego Vaga to zrób test zegarów i wtedy wszystko wyjdzie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem Vaga zrobiłem test liczników i żaden błąd nie wyskoczył. Mechanik powiedział mi że to może być wina altelnatora i że obroty silnika są przekazywane przez niego. Powiedział ze może być zawilgocony bo jak jest ciepło to licznik działa a jak zimno i mokro to nie działa. Nie wiem co mam robić bo boję się żeby w zbędne wydatki się nie wpakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...