Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprzeglo klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pisze znowu bo nie wiem co z ta klima...

Chce odkrecic sprzeglo klimatyzacji i sprawdzic czy wszystko jest ok ale sroba kreci sie w kolo czy jest jakas blokada sprzegla zeby je odkrecic? Jak odkrecic sprzeglo ?

Prosze o pomoc

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

dodam ze sprzeglo mam metalowe a nie plastik

Opublikowano
  • Autor

dokladnie tej sroby nie moge odkrecic bo kreci sie wokolo

DSC_0339.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Jakie są objawy kończącego się sprzęgła w sprężarce? Ostatnio zauważyłem że po włączeniu klimy słychać takie trochę dzwonienie/piszczenie. Słychać to przy otwartym oknie jak jadę blisko płotu lub ściany. Po wyłączeniu klimy dźwięk zanika, więc jest na rzeczy albo sama sprężarka, pasek lub napinacz... Stąd moje pytanie.

Opublikowano
  • Autor

Sprezarka kręci się lekko więc zatarta nie jest a sprzęgło jest troszkę luźne i nie mogę ani odkręcić ani dokrecic bo sroba się kręci...

Opublikowano
  • Autor

A może ktoś dac namiar gdzie można kupić to sprzęgło?

Opublikowano
  • Autor

Kurcze caly czas nie moge zdjac sprzegla, ta sroba sie kreci w kolo i jak krece ta sroba to w srodku tez sie obraca (chyba walek) jak to odkrecic :( ?

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

wszedzie sa opisy tylko ale o sprzegle plastikowym...

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

jeszcze jedno pytanko czy moge ta cala sprezarke wykrecic? do niej wchodz taki gumowy waz czy mozna go jakos odkrecic? czy cos wycieknie ??

Opublikowano

jak okręcisz węże to ucieknie Ci czynnik, będziesz musiał napełnić. Możesz pojechać do kogoś żeby CI ten czynnik odciągnął. Druga sprawa, należy zatkać przewody i dziur w sprężarce co by wilgoci nie chłonęło. Jeszcze jedna rzecz, w sprężarce mimo odciągnięcia czynnika może siedzieć olej, dobrze żeby go nie wylać.

Opublikowano
  • Autor

czy wie ktos o co chodzi z ta sroba ? czemu ona sie okreca i nie moge jej odkrecic?

---------- Post dopisany 22-06-2012 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2012 at 19:50 ----------

dziwne chyba nikt nie wie.... :(

---------- Post dopisany 23-06-2012 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2012 at 16:29 ----------

Kupilem nowy kompresor....

Teraz prosze o wskazowki i porady przy instalacji, czy musze wplewac olej do nowego kompresora? Sprzedawca mowil ze nie ale z tego co czytalem w internecie to pisza ze tak...

Czy wymienic zawor rozprezny i osuszacz?

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.