Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jedzie dopiero od 2000, czasem od 3000.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ogolnie problem wystapil niedawno jeszcze na ori turbinie, zaczela sie wkrecac na obroty z "lagiem", pozatym nawet majac juz 2000rpm na liczniku i depnieciu do deski trzeba bylo poczekac jakas sekunde zeby sie "napompowala". Wiec pytam znawcow o co chodzi? czy moze N75 sie konczy, czy dziura w dolocie (auto nie kopci).

Ps. Po zmianie turbo na awx, jest nadal to samo.

Logi daje ponizej moze rozjasnia troche sytuacje.

http://www.themon.pradnik.net/grupa003.htm

http://www.themon.pradnik.net/grupa008.htm

http://www.themon.pradnik.net/grupa011.htm

Opublikowano

Sprawdź wężyki od N75 może jakiś się poluzował. Ale notlaufa nie lapiesz??

Opublikowano

wężyki były sprawdzane, chcieliśmy podmienic n75 ode mnie ale niestety nie pasuje (inne sterowanie turbiny), wiec dzisiaj na spocie podmienimy z innego AFNa

dziwne jest też to, że nawet jak sie go trzyma powyżej tych 3000 i turbo juz pompuje to i tak rure idąca do intercoolera mozna łatwo scisnąć tak jakby tam ciśnienia nie było, więc moze gdzie jeszcze wczesniej sie ulatnia :mysli:

Opublikowano

no to pewno dziura w dolocie, podczas doładowania to wąż powinien puchnąć i nia da rady go ścisnąć.

Opublikowano
  • Autor

wąż podczas doładowania puchnie ale da rade go ścisnać.

Opublikowano

Moze przeływka cos nie domaga??Patrzac po logach cos mi nie pasi,ale ja sie malo znam :kwasny:

Opublikowano

n75 podmienione, dalej to samo

przepływke zostawmy w spokoju, napierw ciśnienie :wink4:

Opublikowano

sprawdzcie szczelnosc gruszki ...

katalizator jest ?

Opublikowano
  • Autor

katalizatora nie ma, sprawdze gruche w takim razie smiley

----

Sprawdzilem gruche, wyglada na "zdrowa". Zrobilem tez inny test, odpialem weza na laczniku pompa - servo do wspomagania hamulca. zaslepilem jeden koniec takze podcisnienie szlo tylko na N75 i Zaworek EGR. Zrobilem logi:

Log 003:

http://www.themon.pradnik.net/log03.htm

Log 011:

http://www.themon.pradnik.net/log011.htm

Przepływki jeszcze nie czyściłem, ale wydaje mi się że co nie co się poprawiło, jutro wymienie jeszcze wszystkie wężyki do podcisnienia.

Opublikowano

jest o niebo lepiej ....

Opublikowano
  • Autor

Czyli servo do wymiany i bedzie zdrow, czy moze jeszcze czyszczenie przeplywki?

Opublikowano

przed wymiana serva sprawdz polaczenie wezy w gumowej przejsciowce w przegrodzie silnika :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No więc, po wymianie wężyków, gruszki na nową ( nowa ma przynajmniej osłone termiczną ) :) i przepływomierza auto wkońcu zaczeło zap.... :naughty:

Opublikowano

No więc, po wymianie wężyków, gruszki na nową ( nowa ma przynajmniej osłone termiczną ) :) i przepływomierza auto wkońcu zaczeło zap.... :naughty:

Gratki :th:
Opublikowano

No więc, po wymianie wężyków, gruszki na nową ( nowa ma przynajmniej osłone termiczną ) :) i przepływomierza auto wkońcu zaczeło zap.... :naughty:

ja myśle że za niedługo to dopiero bedzie zap... :punk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.