Skocz do zawartości
IGNOROWANY

N75 do AFN z allegro


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

WItam , co myslicie o tych zaworach N75 z allegro ? bo ceny sa kolo 120zl niby oryginaly :) ale jak pytalem w sklepie u siebie to koles mi krzyknal 350zl .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapodaj linka z tym niby ori za 120zł

Myslę że te co Ty masz na myśli to do naszych AFN -ów nie podejdą bo wtyczkę by trzeba było podmienić bo mamy inną :decayed:a cena podana w sklepie (350zł) to coś koł tego z wtyczką do naszych .....

Tu masz do naszego bez przeróbek i kombinacji

ZAWÓR TURBINY EGR VW AUDI SEAT 1HO906627A N75 NOWY (2433657385) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np . taki :

ZAWÓR CIŚNIENIA EGR N75 1J0906627A AUDI VW ORYG. (2423961298) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dzisiaj jeszcze raz sprobuje wyczyscic swoj i zoabcze jaka wtyczka , bo po ostatnim czyszczeniu podzialal tydzien , a teraz znowu auto sie nie wkreca tak jak powinno ....

Ale wydaje mi sie ze mam wtyczke inna niz na tym twoim zaworze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to próbuj czyścić i zobacz na wtyczką czy masz kwadrat czy owalna z jednej strony .ja stawiam ze kwadrat jest u Ciebie...chyba ze masz już po przeróbce..i zobacz na numer swojego i porównaj sobie z linkiem ode mnie...:smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% mam owalna z jednej strony , N18 mam taka jak wyslales bo kiedys chcialem zamienic i nie pasowalo :)

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

a co myslisz o tym zaworze co wysalem linka ? Cena taka niska moze byc ? Czy to raczej podrobka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...