Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc przy VAG-COM i Interfejs VAG KKL


johan0712

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy w zainstalowaniu VAG-COM 311-2 .......Kupiłem na sieci Interfejs VAG KKL niebieski kabel by kasować błędy lecz po zainstalowaniu VAG-COM 311-2 wyskakują mi jakieś komunikaty z błędami......zaznaczam ze się dopiero zapoznaje z tym tematem i prosze o wyrozumiałosc ...ale i też o pomoc bi smigało to jak u was .na laptopie Asus system vista...z góry dziekuje za pomoc ...plis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Pod napisem serial number będzie ciąg liter i cyfr.

- Zaznacz go i skopiuj. ...ok tylko u mnie po zainstalowaniu nie ma liczb...tylko to :"Please test on a car before registering!":

Z skąd wziąć te liczby i cyfry ..plis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zapalonym silniku czy tylko włączanej stacyjce...panowie ja jestem w tym zielony jak szczypiorek na wiosnę wiec proszę o pomoc ..każda rada dobra..

Jeszcze jedno ..czy do laptopa potrzebuję sterowniki prócz tego programu...

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zainstaluj Interfejs(sterowniki) wrazie czego mam sterowniki do KKL Viaken) ..CZYTAŁEM ... tylko jakie będą dobre do mnie ...?

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Panowie pomoście .. kupiłem tak jak pisałem kabelek do tego dostałem program VWTOOL instalowałem jak pisze tylko moja vista nie odnajdywała jednego pliku potrzebnego do inastalacji programu .. Z tym sobie poradziłem i program sie zainstalował ..byłem hepy do podłączenia do samochodu i tu rozczarowanie ..brak komunikacji z samochodem..porty ustawiłem według poleceń .. wiec ten nie to może drugi vag-com 311i też kiszka........NIE MA TU NIKOGO KTO BY DOBRZE ZNAŁ TEMAT ..BARDZO CHETNE SKONTAKTUJE SIE NA GG ..BARDZO PROSZE juz siedze nad tym trzeci dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...