Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi zrobione - co dalej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc,

Jako ze wczoraj zauwazyłem mega kopcenie z rury wydechowej , dzisiaj udałem się na logi.

Oto jak to wygląda.

Na logach nic nie wyszło, w sensie jest ok.

1. zastrzezenie ze w dolocie było 70 C wiec za duzo. Pytanie czy to Intercooler zatkany ?

Co jeszcze moze być ?

2.Smierdzi z rury olejem, Jak postoi na luzie i dodam gazu to idzie biala chmura.

Czuć nawet czasem spalony olej w środku samochodu.

Czy myslićie ze moze to byc głowica ? lub pierscienie ? Oleju jakos strasznie nie ubywa, płyn chłodzący jest czysty.

Padło wstepnie podejrzenie, że turbina przepuszcza olej i jest on w dolocie - skrapla się , po czym jak dodam mega gazu

to go przepala i idzie chmura. Jak już sie jedzie to jest to prawie nie zauważalne.

Czy mamy kogoś w Wwie, kto mógłby pomóc to zdiagnozować ?

Zależy mi na kimś zaufanym i jak coś najlepiej w weekend.

Dzięki za info.

Pozdrawiam,

Łukasz

Opublikowano
Czesc,

Jako ze wczoraj zauwazyłem mega kopcenie z rury wydechowej , dzisiaj udałem się na logi.

Oto jak to wygląda.

Na logach nic nie wyszło, w sensie jest ok.

A gdzie kolega byl na tych logach...?

Jesli prosi nas tu kolega o pomoc, to wypadaloby te logi pokazac na forum...

Nastepna sprawa, jesli chcialby kolega to zdiagnozowac... to najlepiej tutaj...

http://a4-klub.pl/mazowieckie-86/spociki-warszawskie-wtorki-g-19-00-promenada-poziom-3-a-13/

Mysle ze o gdzinie 19-20 juz kolega nie pracuje.

Pozdrawiam

PS. Z tego co sie doczytalam w postach kolegi, to auto ostatnio bylo jezdzone na jakims wyscigu.

Moze tu nalezy szukac problemu

PS. I jeszcze jedno... niedaleko od Warszawy masz dwoch naszych kolegow z forum. Ktorze wyjatkowo dobrze siedza w temacie silnikow diesla.

Mam na mysli kolege przemik moderatora w dziale "Diagnostyka VAG"...

Oraz kolege spanky, ktory od dziecinstaw zajmuje sie dieslami...

Jesli na spocie nie znajdziesz rozwiazania problemu, to skontaktuj sie na PW z ktoryms z wyzej podanych kolegow.

Na pewnio bedą mogli Tobie pomoc.

Opublikowano
  • Autor

Dzięku Danu44 :)

Zajrze na spot w ten wtorek :) No tak start był :( Ale autka jakos specjalnie nie meczyłem ;) Wydaje mi sie ze juz wczesniej cos dymiło, tak

czy owak sprawę trzeba załatwić aby znów cieszyć się autkiem ;)

Dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam,

Łukasz

Opublikowano

kolego zajrzyj sobie do baku czy nie masz oleju :) inaczej sciągnij filtr pakiwa i wylej z niego rope, założe się żę jest czarna

Opublikowano
  • Autor

hmm co sugerujesz tym, ze mam złe paliwo ? czy dostaje się tam olej ? Jesli tak to skąd ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.