Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wentylator klimy nie działa na ostatnim biegu , Pomocy


marcelinho

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. nie wierzę, że nikt się nie spotkał z podobnym problemem, a mój mnie męczy II gi rok . jeden się przebujałem ale w tym muszę coś zrobić. klima działa nabita szczelna po załączeniu gwiazdki wentylator klimy chodzi , w samochodzie chłodno ale gdy postoję w korku to powinien się załączyć ostatni najwyższy bieg ale się tak nie dzieję.za to rozłącza mi klimę i dopiero jak ruszę włącza się znowu.czy to wina wiatraka.na krótko hula jak zły.czy kupić nowy wiatrak.na all są po 120zł jakieś zamienniki.do kogo się udać bo już k..wa niewiem czy do elektryka czy kogoś od klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było sprawdzić wiatrak na krótko czy szczotki są na tyle jeścze żeby się mógł rozpędzić na 2 biegu czy wiatrak już ledwo żyje.Ale skoro piszesz ze hula to posprawdzaj jeszcze jego wtyczkę obok płynu wspomagania czy nie jest zaśniedziała i dostaje odpowiednie napięcie. Poszukaj jeszcze w dziale klimatyzacji, pisałem kiedyś o przekaźnikach które sterują I i II biegiem wiatraka. Na koniec pozostanie sprawdzenie czujnika ciśnienia klimatyzacji, też w tym dziale powinno być jak go posprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...