Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozkodowany alarm po wymianie baterii w pilocie


morhol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem tu świeży ale szukałem już podobnego tematu i nie znalazłem. Otóż wyczerpała się bateria w jednym pilocie i nie działał centralny zamek. Kupiłem baterię, wymieniłem i centralny działa, ale po zamknięciu samochodu (którymkolwiek kluczykiem) po 30 sekundach włącza się alarm, klakson wyje, kierunkowskazy świecą. Po otwarciu wszystko ucicha. Próbowałem przyuczać kluczyki, czyli jeden w stacyjkę na zapłon, drugi w drzwi itd. ale nic to nie dało. Próbowałem też odłączać akumulator ale na nic, dalej to samo. Jakieś pomysły co się mogło stać? Pomóżcie bo jadąc gdzieś nie mogę zamknąć samochodu bo po 30 sek. zaczyna wyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

musisz chyba podpiąc vag'a

ps też kiedyś wymieniałem u siebie baterię ale się sam zakodował

jezeli to ori alarm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam vaga no ale jeśli jest taka stuprocentowa konieczność to zakupię i podłączę. Możliwe jest że to po prostu zbieg okoliczności i w tym samym czasie padł jakiś czujnik od alarmu i go wzbudza? A jest jakiś prosty sposób żeby zdezaktywować alarm aby się w ogóle nie włączał? albo odłączyć? Bo teraz nie mogę nawet auta nigdzie zostawić bo go nie zamknę. Alarm jest oryginalny (czujniki w słupkach środkowych, świecąca czerwona kontrolka na włączniku przeciwmgielnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

musisz chyba podpiąc vag'a

ps też kiedyś wymieniałem u siebie baterię ale się sam zakodował

jezeli to ori alarm...

sork zapomniałem dodac :wink:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Nie posiadam vaga no ale jeśli jest taka stuprocentowa konieczność to zakupię i podłączę. Możliwe jest że to po prostu zbieg okoliczności i w tym samym czasie padł jakiś czujnik od alarmu i go wzbudza? A jest jakiś prosty sposób żeby zdezaktywować alarm aby się w ogóle nie włączał? albo odłączyć? Bo teraz nie mogę nawet auta nigdzie zostawić bo go nie zamknę. Alarm jest oryginalny (czujniki w słupkach środkowych, świecąca czerwona kontrolka na włączniku przeciwmgielnych).

a jaki masz alarm ori czy dokładany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...