Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brzęczyk - sygnalizator nie wyłączonych świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam - jak w temacie chodzi mi o sygnalizator nie wyłączonych świateł - jeszcze do zeszłego tygodnia działał a teraz szlak go trafił, i już dwa razy miałem przykrą niespodziankę rano że musiałem aku ładować na szybko - gdzie szukać przyczyny? Szukałem na forum ale nic nie znalazłem. Pozdrawiam Strzała

Opublikowano

Może być mikrostyk w klamce, też tak mam ale nie mam czasu zabrać się za to.

Opublikowano
  • Autor

w klamce? to zawsze brzęczało jak zostawiłem światła włączone i wyciągałem kluczyk ze stacyjki to zawsze dawał mi odpowiedni sygnał :) a teraz niestety tego nie mam

Opublikowano

Dokładnie tak, też mam tak samo :kwasny:

Opublikowano
Witam - jak w temacie chodzi mi o sygnalizator nie wyłączonych świateł - jeszcze do zeszłego tygodnia działał a teraz szlak go trafił, i już dwa razy miałem przykrą niespodziankę rano że musiałem aku ładować na szybko - gdzie szukać przyczyny? Szukałem na forum ale nic nie znalazłem. Pozdrawiam Strzała

no jak nie znalazles jak jest mnóstwo o tym tematów

chodzi o buzer który jest w liczniku, czesto sie jara, mozna go zastapic mini glosniczkiem 30 mm

pytanie tylko czy np ostrzezenie o rezerwie tez Ci nie dziala czy dziala, czy jeszcze tego nie sprawdzales??

Opublikowano

Na 99% padl brzeczyk w liczniku .... musisz wyciagnac licznik i wymienic buzzer . Ja kupilem glosniczek w sklepie elektronicznym za 2zl :) wiec tylko troche checie i godzinka pracy i masz buzzer naprawiony :)

Opublikowano

ja wyciagnałem rok temu glosniczek ze starych słuchawek nausznych, koszt - 0 zł :naughty:

Opublikowano
  • Autor

i wystarczy tylko wlutować? jakieś uwagi do tej operacji zanim się za to zabiorę żebym potem nie miał niespodzianek przykrych :)

Opublikowano

a co bedzie jesli nie dziala ostrzerzenie o rezerwie.tez mi działało a teraz nie.

Opublikowano
  • Autor

znaczy się mi kontrolka żółta świeci ale nie wiem czy brzęczy bo to chyba tylko za pierwszym razem jak zapala się czy cały czas powinna brzęczeć gdy przekręcamy kluczyk w stacyjce

Opublikowano

jak sie zapalała dioda ti piszczał.

Opublikowano

Za każdym razem jak zapala się rezerwa po włączeniu zapłonu to powinien zapiszczec, jeśli nie piszczy tzn ze umarł. Ostateczna diagnozę popsutego buzera potwierdził by test zegarów, jeśli na teście nie będzie gongu tzn ze trzeba wymienić głośnik. W poliftowym białych zegarach był wciskany buzer, w przedliftowych czerwonych jest lutowany, na forum jest nawet temat chyba w warsztat zrób to sam jak go wymienić krok po kroku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.