Skocz do zawartości
IGNOROWANY

STARCRAFT II - gracie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Ostatnio mnie ruszyło i zacząłem grać w SCII, póki co mam skilla na poziomie 4 klasy podstawówki, bo od lat nie grałem na PC i ewidentnie straciłem komunikację między mózgiem, a palcami na klawiaturze i myszce L:) Ale nie istotne, zawziąłem się więc nic mnie nie powstrzyma przed diamentem ;D

Gracie może?

---------- Post dopisany 25-07-2012 at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2012 at 14:17 ----------

Ło.. Nikt w starcrafta nie gra :facepalm::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ale doszedłem do pewnej misji i za cholerę nie mogę jej przejść może naście razy próbowałem i lipa. I na tym koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ale doszedłem do pewnej misji i za cholerę nie mogę jej przejść może naście razy próbowałem i lipa. I na tym koniec.

Daj mi dostęp do konta to Ci przejdę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najbardziej według mnie kultowych gierek. Pierwszą część przeszedłem chyba z 4 razy wszystkimi rasami :whistling:

W dwójkę jechałem na kompie (a raczej w na razie jedną dostępną rasę). Jeszcze nie próbowałem dwójeczki odpalać na serwie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kampanię traktuję jako ot taką małą rozrywkę.

Ladder to jest to :decayed: Polecam kanały:

EmStarcraft

Starcraft 2 PL HD - Yegalisk Show - YouTube

I inne streamy masterów :)

W Polsce mamy dość silną ekipę e sportową..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te kanały. Kiedyś byłem wielkim fanem tej gry. A i teraz na kompie podstawą jest żeby jedyneczka była zawsze zainstalowana. Z niecierpliwością czekam na pozostałe rasy dwójki bo gra faktycznie ewoluowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na pozostałe rasy dwójki bo gra faktycznie ewoluowała

W sensie czekasz na dodatki do SC II ?

Ja tam katuję Laddera, frustrujący jest na maxa, ale co zrobić.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wyjdzie jako dodatki bo już słyszałem, że mogą być jako część druga a potem trzecia części drugiej starcrafta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer może kiedyś mała partyjka? Ogólnie kiedyś Broodwar był elementem kultu a teraz... człowiek się zestarzał i zapomniał wtf:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer może kiedyś mała partyjka? Ogólnie kiedyś Broodwar był elementem kultu a teraz... człowiek się zestarzał i zapomniał wtf:)

No dokładnie.. To samo sobie przypomniałem i kupiłem SC2 ;)

Tylko uważaj, bo wciąga tak samo jak BW :wink:

Jak odpalisz to zaproś : Nosfer#170 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś śledzi e-sportową scenę Starcrafta - Mana (Grzesiek Komincz, jeden z czołowych nie-koreańskich zawodników na świecie) jest obecnie w Korei, zakwalifikował się do tamtejszej ligi i gra o naprawdę cięzką kasę) - są z tych meczy czasami streamy, polecam :)

Jeśli kogoś to kręci to dajcie znać, powrzucam adresy do streamów i forum gdzie można takie informacje znaleźć (forum nie jest moje, to nie reklama tylko szerzenie pasji :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś śledzi e-sportową scenę Starcrafta - Mana (Grzesiek Komincz, jeden z czołowych nie-koreańskich zawodników na świecie) jest obecnie w Korei, zakwalifikował się do tamtejszej ligi i gra o naprawdę cięzką kasę) - są z tych meczy czasami streamy, polecam :)

Jeśli kogoś to kręci to dajcie znać, powrzucam adresy do streamów i forum gdzie można takie informacje znaleźć (forum nie jest moje, to nie reklama tylko szerzenie pasji :D)

Streamy w takich turniejach są niestety płatne. Właśnie się zastanawiam czy nie wykupić abonamentu :eusathink:

2012 GSL Season 4 - Videos tutaj 1 mecz Many z GSL s4, reszta płatna :)

Wrzucaj linki jak masz.. Ja śledzę codziennie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dawno nie oglądałem GSLa na żywo (admini w robocie poblokowali GomPlayera ;)) ale pamiętam że stream w słabszej jakości był za darmo - wystarczyło stworzyć konto i się zalogować.

[WCG KR] RO8 Day1 [GSL] Code S RO32 GroupE (Poniedzialek_06:00_11:10)

Grzesiek jutro gra o 11.10 - rozpiska i streamy pod powyższym adresem. Uprzedzam że netwars jest baaardzo specyficzne, z luźną moderacją i mnóstwem bluzgów - ale to najbardziej aktualna kopalnia informacji o SCenie.

Z międzynarodowych to na pewno teamliquid - StarCraft 2 Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć GOM playera, mimo zalogowania.

Mana przegrał dzisiaj niestety 2:1 z Taeja i 2:0 z MMA. No, ale na gorszą grupę nie mógł trafić więc spodziewaliśmy się raczej cudu :) Chociaż Taeja wyrwał jeden mecz, więc widać było, że po wygranym 3 meczy Teaja mocno odsapnął :)

Oglądałem dzisiaj na UltimateSoldier. Dobrze się ogląda jak Polak gra :)

Do TL to raczej linków nie musisz podawać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się uniknąć spojlerów i dopiero przed chwilą obejrzałem. Szkoda :( - ale mimo wszystko szacun dla Grzesia, młody jest to i wyrobi się - zresztą, zdaje się że spadł do code A i coś jeszcze pogra?

Vody stąd wziąłem, całość w dobrej jakości: Index of /gomtv/GSL 2012 S4/02. Code S/01. Ro32/05. Group E - Liquid_TaeJa, Mouz_MaNa, SlayerS_MMA, LG-IM_Mvp/

Dobrze wiedzieć że kolega zorientowany w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry FTP, zawsze są tam świerze VOD. Zobacz sobie mecze kwalifikacyjne do CODE S. Mega :)

A grasz cos? czy tylko oglądasz ?

Z resztą niedługo rusza Erupejski WCG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę trochę czasu obejrzę. Coś tam grałem(Zerg user) ;) - ale nigdy poza Golda nie wyszedłem, a i to zanim wyszło Diablo 3 - na pewno wrócę jak wyjdzie HotS (ew. jak się do bety załapię :D).

Z ciekawostek - w marcu gadałem chwilę z Maną na lotnisku, spoko gość :).

btw, słabo drabinka naszym na WCS wyszła - trochę szybko Mana z Nerchiem się mogą spotkać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę.. Żeby trafić na siebie w pierwszej ćwiartce to już pech na maksa.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...