Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie rozkłada się lusterko


Caporeira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem że jak złożę lusterka to jest ok. Ale jak już chce je rozłożyć to lusterko po stronie pasażera nie chce się rozłożyć tylko słychać pyrkanie (jak by jakieś koła zębate się ślizgały). Czy ktoś miał z tym do czynienia ? Czy wie ktoś jak to naprawić ?

I jeszcze dwa pytania dotyczące lusterka.

W instrukcji Audi wyczytałem że jak manetka regulacji położenia lusterka jest ustawiona na lusterko pasażera i włączy się wsteczny bieg to lusterko powinno się lekko odchylić aby zobaczyć tylne koło samochodu. U mnie tak się nie dzieje, czy to jakaś opcja, czy trzeba coś dodatkowo z tym zrobić ?

Czy jak mam wewnętrzne lusterko fotochromowe to lusterka zewnętrzne też będą się przyciemniać ? Bo też to wyczytałem w manualu, ale chyba nie do końca się to sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładnia do wymiany, mechanizm pozyskać z allegro.

Co do opuszczania się prawego lusterka po włączeniu wstecznego, to trzeba posiadać moduł pamięci ustawień foteli. Tam jest ta funkcja realizowana.

Aby lusterka boczne się przyciemniały, wkłady muszą być fotochromowe. I instalacja uzupełniona o dwa przewody idące od lusterka wstecznego do lusterek bocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...