Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana radia z ori Audi Beta kasetowe na nowsze Audi Concert na cd?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialbym wymienic w swojej A4 radio Audi Beta, oldscholowy model na kasety na nowsze, Audi Concert. Zastanawiam sie tylko czy to drugie bedzie pasowalo? Jak wiadomo Beta jest dosc szeroka, to po pierwsze, a po drugie czy wszytko da sie ladnie wlozyc i podpiac? Zalezy mi tez na wyjsciu na wzmaczniacz. Nie moge znalezc czy Concert takowe posiada?

Dzieki z gory za odpowiedz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyć się da, wyjścia na wzmacniacz jako takiego w stylu czincze to nie ma. A o który Concert ci chodzi I czy II?? Znaczy chcesz chyba na płyty tak?? Wszystko da się zrobić, trzeba tylko z podświetleniem pokombinować i co godzin sie będzie wyłączać, ale o wszystkim było pisane na forum. Poszukaj o podłączeniu Concert II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyć się da, wyjścia na wzmacniacz jako takiego w stylu czincze to nie ma. A o który Concert ci chodzi I czy II?? Znaczy chcesz chyba na płyty tak?? Wszystko da się zrobić, trzeba tylko z podświetleniem pokombinować i co godzin sie będzie wyłączać, ale o wszystkim było pisane na forum. Poszukaj o podłączeniu Concert II.

Mam na mysli Audi Concert I, na cd. Taki jak np. na tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item366810703_audi_concert_cd_do_starszej_a4_i_a6_.html

Chicialbym radio z CD, nie musze miec super jakosci dzwieku, a zalezy mi na oryginalnym, stosnowanym wygladzie wnetrza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...