tytan

O tytan

Osiągnięcia tytan

Reputacja

1. Mam na mysli Audi Concert I, na cd. Taki jak np. na tej aukcji: http://www.allegro.pl/item366810703_audi_concert_cd_do_starszej_a4_i_a6_.html Chicialbym radio z CD, nie musze miec super jakosci dzwieku, a zalezy mi na oryginalnym, stosnowanym wygladzie wnetrza;)
  2. Witam, Chcialbym wymienic w swojej A4 radio Audi Beta, oldscholowy model na kasety na nowsze, Audi Concert. Zastanawiam sie tylko czy to drugie bedzie pasowalo? Jak wiadomo Beta jest dosc szeroka, to po pierwsze, a po drugie czy wszytko da sie ladnie wlozyc i podpiac? Zalezy mi tez na wyjsciu na wzmaczniacz. Nie moge znalezc czy Concert takowe posiada? Dzieki z gory za odpowiedz;)
  3. Witam;) W autku mam elektryczne przednie szyby, a chcialbym tez aby na tyle byly takie same (sa korbki;). Podejrzewam, ze napewno jest to do zrobienia, ale bylbym wdzieczny za informacje jaki bylby to orientacyjny koszt? jakie czesci trzeba i czy duzo czasu i roboty zajmuje montaz elekrtyki na tyl? Dzieki z gory za pomoc;) Pozdrawiam
  4. Witam, Chcialbym dokupic do swojej a4 (b5) przedni podlokienik (tylni jest zamontowany seryjnie). Nie chce wydawac na to przesadnie duzo piniedzy (wiec oryginaly za 400zl odpadaja), ale tez nie chce tandety (wiec odpadaja wszelkie wynalazki uniwersalne). Na Allegro znalazlem cos, co wydaje sie byc zlotym srodkiem, czyli nowy, dedykowany do konkrenego modelu podlokietnik. Tutaj link do aukcji: http://www.allegro.pl/item355877088_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html NOWY podłokietnik do Passata B5 i Audi A4 Pasuje on do wszystkich modeli Passata B5 od 1996 do 2000 roku Audi A4 wszystkie modele od 1994 do 2001 włącznie Podłokietnik jest nowy kompletny Posiada wszystkie elementy mocujące z śrubami włącznie Co sadzicie o czyms takim? czy ktos moze tego uzywa? Jak wyglada jakosciowo i czy faktycznie jest zgodny z oryginalem? Chcialbym zachowac oryginalny wyglad wnetrza;) Dziekuje z gory za pomoc i pozdrawiam;)
  5. Witam serdecznie wszystkich Forowiczow! Milo mi sie z Wami przywitac, mam nadzieje, ze rownie milo bedzie uzytkowac to forum. Natrafilem na nie przez znajomego, samemu bedac swiezo po zakupie pierwszego Audii w karierze (choc to nie pierwsze moje auto ogolnie). Posiadam a4 z 95r., silnik 1.6 benzyna, 101KM. Wyposazenie srednie, czyli 2xairbag, abs, climatronic, elektryka przednich szyb i lusterek, immo, central z domyklaniem przednich szyb itp. Jak narazie autko mam od niedawna, wiec ciezko cos wiecej napisac...mam nadzieje, ze to wyjdzie w praniu;) Pozdrawiam