Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] A4 FL 2000r limmo sreberko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie !

Dwa tygodnie temu stałem sie posiadaczem srebrnej A-czwóreczki po lifcie.

Audi przyjechało do kraju z Belgii. Jestem tutaj pierwszym właścicielem.

Silnik 1.9 TDI116km oznaczenie AJM pompowtrysk

Wyposażenie:

Wspomaganie kierownicy

centralny zamek, oddzielne otwieranie bagażnika , kluczyk scyzoryk x 2

Klimatronik ,

2 elektrycznie szyby

Airbag kierowcy i pasażera + 2 boczne przednie poduszki bezpieczeństwa

Elektrycznie i podgrzewane lusterka

Drewniane wykończenie wnętrza

Komputer pokładowy, bez FISu

ABS

immobiliser, Alarm

Czujniki parkowania tył

Światła przeciwmgielne

Hak odpinany

Pełny zbiornik ^^

Auto po zakupie wyglądało tak:

http://images37.fotosik.pl/1650/84237ae6d82eee4bmed.jpg

Na pierwszy ogień poszedł kompletny rozrząd, olej Motul full syntetyk, filtry.

Kilka dni później wpadły nowe koła 17" ori audi. Opony michelin pilot sport 205/50

Fotki :

IMG_4417.jpg | bartekkas | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_4416.jpg | bartekkas | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_4415.jpg | bartekkas | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

IMG_4418.jpg | bartekkas | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Plany ?

-1BE moooże gwint

-Ori radio

-Wymiana amorków tył ( Już kupione :])

-Jeździć jeździć i jeszcze raz jeździć :]

Oceniać, komentować, doradzać.

POZDRAWIAM !

Opublikowano

Fajny model :wink: idz wedlug glosu planow a bedzie dobrze :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Amorki z tyłu zmienione! W końcu pupka trzyma sie drogi :banan::banan:

Teraz pora na zawieszenie. Czy Bedzie wszystko pasowało z avanta 2.8 do mojego diesela sedana ? Mój ojciec ma 1BE i chciałby sie zamienić. Podejdzie to wszystko ?

Opublikowano

Ładny polift jak moj kiedys :decayed: wyposarzenie to samo tylko ty jeszcze masz czujniki parkowania no i podejrzewam ze polfis masz a nie bez? Zamiast dawac 1BE to daj gwint bo posiedzisz chwile na forum i wsadzisz gwint, w sumie ja mojego paru mc SS bede chyba sprzedawal

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gwint jest dobrą alternatywą. i coraz bardziej do mnie przemawia...

Wczoraj miałem urodziny a w pon. umawiam się na przyciemnianie szyb :] taki prezent dla mnie i dla audiczki :]]]]

Opublikowano

To ma byc samochod uzytkowy czy na niewielkie trasy?

Jesli to pierwsze to dobrze się zastanów:wink:

Na gwincie, jazda w koleinach to męka.

A Lublin to miasto kolein:decayed:

Opublikowano

Swieta prawda z gleba i koleinami. Jak wracalem z niemiec na glebie 61 to bylo git do czasu kiedy kolege mialem wyrzucic w okolicach Krakowa to jak trafilem na koleiny to jazda 30km/h czasami do 0 zwalnianie albo lewym kolem jazda po za srodkowa lina:wink: jednym slowem meka, teraz przod mam z 64 i sobie zapierpalam a nie rozaniec odmawic na drodze:kwasny:

Opublikowano

No ładna suczka ;D

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

08032013103.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Stało się... pół szatański przebieg :] :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.