Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nowa przednia szyba a4 b5


nicko999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj mocując lusterko wewnetrzne za mocno je pchałem i zrobił sie pajączek na szybie 25cm postanowiłem jechać i wymienić i tak za szybe zapłaciłem 250zł Szyba Benson+100zł robocizna+17zł uszczelki

dopiero teraz przeczytałem ze ta Benson to Chińska szyba ale mam pytanie miał ktoś do czynienia z tą szybą?

i co najważniejsze:

Czy ta szyba tak jak np ori czy pilkington itp jest zielonkawa? w sensie taka jak była ori czy tak samo jest? bo mnie sie wydaje,że jest jaśniejsza proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega wymieniał szybę przed sezonem zimowym i niestety też założyli mu jakąś chińszczyznę. Po zimie szyba nadawała się na śmietnik, bo skrobaczka porobiła takie rysy , że w słońcu nie dało się jeździć ze względu na refleksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to polecam firme nordglass maja dobre szyby uzywałem to szybe 2 lata i zero rysek . a kiedys kumpel kupił jakis chłam i jak auto stało na wsi to mu sie piasku za wycieraczkie dostało i niechcaca właczyc wycieraczki a na szybie tylko została sie kupa rys :grin: takze lepiej dopłacic niz dwa razy wymieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez moge potwierdzic ze tanie szyby sa nic nie warte, po 2 latach od wymiany szybe tak wypiaskowalo, ze jest jak "jeż" i praktycznie nadaje sie znowu do wymiany. Jesli chcesz sprawdzic czy jest zielonkawa bierzesz biala kartke papieru i przykladasz z drugiej strony szyby, doskonale wtedy widac czy ma zielony odcien czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...