Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Sekwencja w Olsztynie - gdzie założyć ?


lukasho2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy..przymierzam sie do zagazowania swojej audiczki 1.8 5V 95r....jestem z okolic Olsztyna...szukałem na forum polecanych warsztatów...ale nie bylo wzmianki o olsztynie , może ktos zna sprawdzonych gazowników.Oczywiście w rachubę wchodzi tylko sekwencja,czytając posty wnioskuje ze najlepsza jest firmy BRC...tylko czy jest taka opcja żeby zmieścić sie w 3000 ? POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja założyłem wczoraj instalacje brc seguent 24 i polecam zakład AUTO COMPLEX RAFAł RACZKO 10-072 OLSZTYN UL SZARYCH SZEREGóW 5 TEL 0895272127 KOM 605114832 515084895 koszt instalcji 2600 pełen profesjonalizm i estetyka wykonania ,działanie jak na razie bez zarzutu co mnie zadziwiło czystość w trakcie montażu panowie gazownicy jeździli tankować gaz wszystko co dotykali w środku poowijali streczem źeby nie pobrudzić i za to duży plus. :th: :th: :th: :th: :th: :th:Mi też polecił ich mój kolega także coś w tym musi być ,jedź i zakładaj tam polecam ich mocno a wiem że audi opanowali bardzo nieźle . :) :) :) :) :) :) :) :) :):kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butle mam w zapasie wchodzi coś około 41 litrów gazu ile pali jeszcze nie wiem nie zdążyłem sprawdzić.Zapas schowałem do piwnicy bo kupiłem coś takiego www.slime.pl.[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 20:32 _________________________________________________Na raty też na pewno mają możliwość zrobić ale podjedź lub zadzwoń i sprawdź. :hi: :hi:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 20:34 _________________________________________________Jak masz chęci to podjedź do mnie to zobaczysz jak założyli i jak silniczek chodzi zagazowany.Od 7 do 16 jestem w pracy na towarowej i tam mam autko mój numer 509204101.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...