Skocz do zawartości
IGNOROWANY

" tacka odprowadzajaca wode nad filtrem" Audi A4 B5


Fernandes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem Moj dotyczy zaparowanych szyb oraz wody zbierającej Sie na dywanikach. Przestudiowałem wiele wątków na ten temat, ale nic nie sprawiło żeby pomogły mi w naprawie problemu.

Ostatnimi czasy postanowiłem "nabic" klimatyzacje i człowiek, który sie tym zajmował podpowiedział mi ze brakuje mi tzw. spustu wody, który znajduje sie nad filtrem kabiny zakończony lejkiem, który odprowadza wodę na zewnątrz. W moim przypadku woda leci do filtra i stad podejrzewam moj problem wody w kabinie. Przeszukałem portale aukcyjne nie mogę nic takiego znaleźć. Proszę o poradę czy ten element kupie jako nowy w sklepie ? Czy zostaje serwis? Czy tylko i wyłącznie używka? Moze ktoś posiada cos takiego na zbyciu ?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

problem moj dotyczy zaparowanych szyb oraz wody zbierającej sie na dywanikach. Przestudiowałem wiele wątków na ten temat, ale nic nie sprawiło żeby pomogły mi w naprawie problemu.

Ostatnimi czasy postanowiłem "nabic" klimatyzacje i człowiek, który sie tym zajmował podpowiedział mi ze brakuje mi tzw. Spustu wody, który znajduje sie nad filtrem kabiny zakończony lejkiem, który odprowadza wodę na zewnątrz. W moim przypadku woda leci do filtra i stad podejrzewam moj problem wody w kabinie. Przeszukałem portale aukcyjne nie mogę nic takiego znaleźć. Proszę o poradę czy ten element kupie jako nowy w sklepie ? Czy zostaje serwis? Czy tylko i wyłącznie używka? Moze ktoś posiada cos takiego na zbyciu ?

Pozdrawiam:)

ntd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...