Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z klimatyzacja blad 00710 Motor klapy odmrażacza – V107


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem jak w tytule taki mi sie wyswietla blad. Jadac w niedziele na autostradzie w niemczech poczulem od spodu uderzenie w samochod, poprostu myslalem ze jakis kamien albo cos takiego, ale po chwili klimatyzacja przestala chlodzic wiec zjechalem na parking bo pomysalem ze to pasek od sprezarki sie urwal i dlatego bylo takie uderzenie i klima przestala dzialac od tego, ale podnoszac maske na parkingu pasek jest sprezarka tez wiec wszytsko niby okej ale klima nie chlodzi, przycisk ECON dziala normalnie wlacza i wylacza sie, ale klimy nie mam podpinajac vaga wyskoczyl blad 00710 Motor klapy odmrażacza – V107, wiec znlazlem na forum ze to te silniczki pod schowkiem odkrecilem posprawdzalem ale wszytskie chodza prawidlowa zrobilem nastawy podstawowe ale wciaz d*pa klimy jak nie bylo tak nie ma. Czy to moze to sprzeglo od klimatyzacji sie odkrecilo i uderzylo w auto od spodku teraz jestem w belgii nie mam zabrdzo warunkow tego sprawdzic mial moze ktos taki przypadek. Wiem tyle ze sprezarka jest pasek od sprezarki jest nie urwal sie blad skasowalem i juz nie powrocil. Moze ktos doradzi od czego zaczac ? Moze jakos samemu mi sie uda to naprawic.

Jeszcze mialem taki blad 01320 - Control Module for Climatronic (J255)

dziekuje pozdrawiam

teraz nie mam zadnych bledow ale klima nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwało Ci śrubę mocującą sprzęgło zrywalne klimatyzacji dlatego zabierak uderzył w osłonę silnika (to właśnie słyszałaś).

http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/brak-oslony-sprzegla-zrywalnego-234292/

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

Sam zabierak wygląda tak:

DSC00703.jpg

ten jest właśnie uszkodzony- urwało śrubę mocującą i obrobiło wielowypusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie przy sprezarce widze tylko ten czpien ktory sie nasadza ta obudowe jak tu na tym zdjeciu wyzej on jest taki zabkowany srebrny i nie mam teraz zadnej wkreconej sruby. wiec trzba kupic taki dekielek i srube.?

Na allegro znajde cos takiego czy szukac po sklepach ? czy serwis czy moze intercars ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...