Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DLS czy Hertz ??


Dejmien

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: witam , chciałbym zasięgnąć waszej porady gdyż zastanawiam się nad wymianą głośników w drzwiach bo są już zużyte :kwasny: a w dodatku zaczął warczeć sub na tylnej półce :kwasny: Zastanawiam się nad głośniczkami Hertz i do tylnych i do przednich drzwi , ale mam dylemat bo nie słyszałem jak to gra,może ktoś z was ma taki sprzęcik u siebie i może cokolwiek o tym powiedzieć lub polecić coś lepszego (jeżeli chodzi o cenę to myślę,że do 1000zł).Mam też dwa głośniki DLS PS6 80watts i nie wiem czy lepiej byłoby dokupić kolejne dwa czy lepiej wymienić na nowe np Hertz ? Co waszym zdaniem będzie lepsze Hertz czy DLS ?? z góry dzięki za pomoc :) pozdro

---------- Post dopisany 01-09-2012 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 23:37 ----------

:hi: witam , chciałbym zasięgnąć waszej porady gdyż zastanawiam się nad wymianą głośników w drzwiach bo są już zużyte :kwasny: a w dodatku zaczął warczeć sub na tylnej półce :kwasny: Zastanawiam się nad głośniczkami Hertz i do tylnych i do przednich drzwi , ale mam dylemat bo nie słyszałem jak to gra,może ktoś z was ma taki sprzęcik u siebie i może cokolwiek o tym powiedzieć lub polecić coś lepszego (jeżeli chodzi o cenę to myślę,że do 1000zł).Mam też dwa głośniki DLS PS6 80watts i nie wiem czy lepiej byłoby dokupić kolejne dwa czy lepiej wymienić na nowe np Hertz ? Co waszym zdaniem będzie lepsze Hertz czy DLS ?? z góry dzięki za pomoc :) pozdro

Synki a co myślicie o Graund zero ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:)

Ja na twoim miejscu zrezygnował bym z głośników z tylnych drzwi oraz z półki bo to daje zero efektu a zainwestował w przód. hertz ma dobre głośniki ale dobre zaczynają się od 1500zł w górę. Natomiast tempo 6 moim zdaniem góruje nad nimi a cena to od 600 do 750zł. Do tego jakiś dobry piecyk. Skoro jesteś ograniczony do 1000zł. to bym poszukał na allegro jakiegoś starego wzmacniacza np. signat roc 2 lub 3. można je kupić za około 100zł-200zł. a klasą przewyższają te za 1000zł ludzie nie wiedzą co sprzedają. Oczywiście wygłuszenie to podstawa i od tego bym zaczynał. Do tego sub. ale to już kwestia gustu i pierdolnięcia. A kwestia jakie masz radio u siebie? i jaki chcesz efekt uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...