Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyłaczony IMMO


spr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zacznę historię od poczatku ponad rok temu na śląsku włamali mi sie do A4 i uszkodzili drzwi i stacyjke łamakiem na moje szczęscie nie ukradli auta po przyjezdzie policji Pan detektyw powiedzia ze to dzis takie 6 , no cóz trzeba było sciagnąc Pana aby odpalił auto bo immo blokowalo udało mu sie i pojechaliśmy do niego do zakładu aby założyć nową wkładkę stacyjki później tez byłem założyć alarm u innego mechanika. Fakt taki ze musiąłem wyjechać ze sląska i zamieszkać gdzie indziej gdzie nie rozstaje sie z moja A4. Ale wczoraj w starociach znalazłem palstikowy serwisowy kluczyk do samochodu i odziwo auto odpaliło i immo nie zadziałało. Teraz moge dumać dlaczego mam wyłaczony immo aby było latwiej odpalić zlodziejowi.

Dobra do setna sprawy czy ktoś wie jak właczyć immo aby działało poprawnie (brak błedów w Vag immo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale w tym plastikowym kluczyku też jest czip, który odblokowuje immo, wię jest to normalne, że tym kluczykiem samochód też ci odpalił.

Jeżeli chcesz to sprawdzić, czy immo działa, to dorób sobie kluczyk bez immo i wtedy będziesz miał jasność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...