Jump to content
IGNORED

Opnie osób które jeżdżą na jednomasie.


fusse
 Share

Recommended Posts

witam

wiem ,ze jest troche o tym na forum , lecz w wiekszosci są to stare wpisy sprzed paru lat.od tego czasu sporo osob moglo wykonać taką przeróbke. mam pytanie do osób które postanowily zmienic swoj dwumas na kolo jednomase. jakie maja wrazenia, czy żalują, czy zrobiłyby to ponownie, oraz do osob ktore maja u siebie silnik 1z /ahu jak im sie jezdzi na takim kole. jak dragania itd.

pytanie kieruje do osob które faktycznie jezdzily lub jezdzą na jednomasie, nie do osob które cos tam gdzies wyczytały czy słyszały.

pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Wymieniłem dwumas w Transicie 2001r. Odczucia następujące: Na początku odczuwałem delikatne drgania. Na dzień dzisiejszy przywykłem do tego i już ich nie odczuwam. Dwumas wymieniony 3lata temu i do dziś wszystko działa jak powinno.

Link to comment
Share on other sites

Nie jeździłem co prawda na dwu masie w swojej a4, bo zmieniłem skrzynie z automatu na manual, ale jednomas w AHU mam, jak się jeździ..hmm..normalnie, delikatne drgania może i są ale czy to wina sprzęgła tego nie wiem, bo przymierzam się do wymiany kpl. poduszek. Ogólnie wiem jedno że sprzęgło bierze u samej góry,ale dla mnie jest ok. Jeżdżę od czasu do czasu wuja ASV i różnicy nie widzę po zatym że moje zbiera się lepiej po programie a u niego z uwagi że delikatniejsze sprzęgło sam program nie da tyle co u mnie.:wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...