Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18

Dylemat którą wybrać

  1. 1. Dylemat którą wybrać

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie możemy mieć takich samych wszyscy A4 :gwizdanie:

na żywo :kox: :kox:

Opublikowano

no wiem wiem ze nie mozemy, ale te Tory sa bleee jak Ogr to przeczyta a On ma podobne do Twoich to sie pewnie obrazi :polew:

Opublikowano
  • Autor

No prawie takie :) same ale prawie robi bardzo wielką różnicę :th: :th:

jak coś to sprzedam w dobrej cenie komplecik :th:

Właśnie odebrałem oponki :dance: :dance: :dance: :dance: :thumbup:

Opublikowano

Właśnie odebrałem oponki :dance: :dance: :dance: :dance: :thumbup:

Co zakupiłes?

Opublikowano
  • Autor

Tak już smigam , :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 14:31 _________________________________________________konfort nie spadł :th: lepiej się na zakrętach trzyma , :th: ogólnie polecam wszystkim 18 cali :th:

Opublikowano

Waski a jaką masz szerokosc kapci ?

Opublikowano

hehe po 17 komfort nie spadł ?

Bo ja z kolei z 16" przeskoczyłem od razu na 18" i troszkę szok przezyłem odnośnie komfortu. :gupek2:

Ale jak piszesz ze między 17 a 18 nie ma różnicy to jestem spokojny. :>

Opublikowano
  • Autor

245 ??? standart przy 18 :polew:

no tak 18 :th: 16 :thumbdown:

Opublikowano

Troche waskie :mysli::tongue4:

225 to std na 17"

Opublikowano
  • Autor

poprawiłem na 245 tak myślę już zgłupiałem :mysli:

Opublikowano

Ja mam 225 i jest ok. Wedle kalkulatora najmniej ten rozmiar oszukuje. Chociaż teraz bym wziął 235.

BTW. audi fabrycznie dawało na 17" 235.

Opublikowano
  • Autor

zaraz się ubiorę i sprawdzę bo mnie to nurtuje z przejęcia :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mam 225 i jest ok. Wedle kalkulatora najmniej ten rozmiar oszukuje. Chociaż teraz bym wziął 235.

BTW. audi fabrycznie dawało na 17" 235.

też mam 225, ale z tego co widzę na 18" min to 245 :cool:

Opublikowano
  • Autor

nie 225/40/18 na pewno byłem sprawdziłem :)

coś wąskie :mysli:

Opublikowano

Przede wszystkim nisko jest :kox:

Myślę że na 235/245 optycznie byłoby więcej opony. Może komfort ciut lepszy chociaż w to wątpię.

Opublikowano

przy szerszych kapciach bardziej dają znać o sobie koleiny ;(

Opublikowano
  • Autor

przy szerszych kapciach bardziej dają znać o sobie koleiny ;(

na pewno,ale dużo remontów jest w Krakowie :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie więc znowu komfort spada :confused4:

no nic na 225 nie ma tragedii tylko trzeba uważać na krawężniki - taka konkluzja na koniec :)

Ale lans jest :a4fan::banan2::banan:

Opublikowano
  • Autor

ale wkładki KEWLAROWE mam z boku :banan:

Opublikowano

przy szerszych kapciach bardziej dają znać o sobie koleiny ;(

ROB bo masz za wąskie kapcie i dlatego odczuwasz koleiny... mozecie nie wierzyć ale jak mam 245 to mniej mnie po drodze nosi niz na 225 :naughty:

Waski chyba troszke za waskie te kapcie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.