Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziwne dzwięki po wymianie filtru kabinowego


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest swiezo bo zmianie rozrzadu i wymianie wszystkich filtrów> po odbiorze auta usłyszeł dzwiny dzwiek wydobywajacy sie z okolicy nawiewów a mianowicie dzwiek jakby w konsoli przelewała się woda :/ dzwiek pojawia sie dopiero po właczeniu silnika. Nie mam pojecia o co chodzi bo klima nie była ruszana, a jedyną rzeczą ruszaną był filtr kabinowy. Ma ktoś pojecie co to może byc ?

a dodam jeszcze ze pompa wody była również wymieniana.

Nie znam sie na mechanice wiec proszę koledzy co to może być: zapowietrzony układ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cos wpadło do dmuchawy powietrza od strony podszybia :wink: jedz tam gdzie zmieniałes rozrząd i reklamuj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem raczej rozwiazany :) właczyłem ogrzewanie na max, rozgrzałem auto do 90 C i odkreciłem korek zbiornika płynu chłodniczego było sssyk i problem znikł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W służbowej Octavii słyszę ten sam odgłos za każdym przekręceniem stacyjki, jakby woda się przelewała gdzieś z przodu. Poziom płynu w zbiorniku wyrównawczym jest prawidłowy. Ciekawi mnie co to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam troche za mało płynu widocznie przy wymianie pompy i rorzadu mi nie odpowitrzyli dokładnie układu. Rozgrzej auto z rozkreconym na maksa ogrzewaniem i na właczonym silniku odkrec delikatnie korek zbiornika. potem odkrec całkowicie i poczekaj chwilke aż się przeleje, zakrec i po sprawie. Mi to bynajmniej pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...