Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mmi 2g jak zainstalowac usb ?


lukaszscc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko. Czy jest mozliwosc zalozenia portu usb np. zebym mogl sluchac muzyki z pendriva ? Dodam jeszcze ze w podlokietniku mam , wyjscie AUX moze jest jakas przejsciowka ? Auto jest z 2008 roku, aha i jeszcze takie pytanie czy jest mozliwosc ustawienia tego komputera tak zeby pokazywal rzeczywiste zużycie paliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj kabelka z koncowka AUX a z drugiej strony USB :wink:

Grzesiek a pewny jesteś że to zadziała. AUX to wejście na sygnał liniowy z zewnętrznego odtwarzacza, a do odtwarzania plików z USB potrzebny będzie dodatkowy moduł. Podobny jak do Iphona tylko z USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to był zewnętrzny odtwarzacz. A koledze chodzi o pendriva i pewnie chciał by sterować z panelu mmi. A tak przez AUX nie da rady, bo to złącze zbiera tylko sygnał audio a nie dekoduje plików.

Kiedyś na allegro widziałem stacje dokującą taką jak do ipoda ale właśnie ze złączem usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak.

Grzesiek mam jeszcze jedną sprawę do ciebie masz gdzie sprawdzić jaki powinna mieć numer taśma do grzanej kiery w B6. Kierownicę chce włożyć z A8 D2. Poduszka ori B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak.

Grzesiek mam jeszcze jedną sprawę do ciebie masz gdzie sprawdzić jaki powinna mieć numer taśma do grzanej kiery w B6. Kierownicę chce włożyć z A8 D2. Poduszka ori B6.

Ciezko znalzezc taka tasme a numer to 8E0 953 541 E pod grzana kiere i MF :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...