Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po rozgrzaniu silnika wspomaganie ciężko chodzi, skrzypienie


lukash2006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

od niedawna jestem posiadaczem A4 b5 , mam taki problem odnośnie wspomagania, otóż gdy rano odpalę auto wspomaganie ładnie działa, natomiast jak samochód porządnie się rozgrzeje (po przejechaniu kilku kilkunastu kilometrów, choć nawet czasem na postoju np korek) wspomaganie działa bardzo ciężko, kierownica jest bardzo sztywna i tak jakby z okolic kolumny kierowniczej słychać dziwne skrzypienie,tarcie jakby twarda guma ,plastik. Może ktoś z Was miał podobny przypadek , więc byłbym wdzięczny za info

a dodam tylko ,że mechanik oglądał magiel i mówił że nie cieknie, płyn w zbiorniczku zielony, poziom ponad max, nie wiadomo kiedy zmieniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn zmienię jak znajdę trochę czasu, nie wiem czy to pompa gdyż po przegazowaniu jest tak samo czy na wolnych obrotach , czy też jak dodam mocno gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mmm tak, że na zimnym (po postoju nocnym, nawet w zimne dni) słysze jak kręce kierą (przy wolnym ruszaniu lub w miejscu) zgrzyty metalu o metal i czuć to lekko jakby na "końcu" kierownicy (jakiś metr za kierownicą). wtf może być?

---------- Post dopisany 04-10-2012 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 16:19 ----------

ludzi odpiszcie bo czeka mnie powrót do domu (1200 km) i nie wiem czy szukać w polskiego mechanika czy jechać z tym (jestem w holandii)!

zauważyłem, że jak auto pojeździ jakies 15 min to się lepiej kieruje i już nie słychać tego

---------- Post dopisany 05-10-2012 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 12:31 ----------

co 2 głowy to nie 1! czy możecie sobie wyobrazić jaki ze mnie debil? nie miałem prawie w ogóle płynu wspomagania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...