Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ja mam miliard koni ostatnio :D

Slo jak wypryśniesz to do Poznania dojedziesz w 20 minut :grin:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No jestem za by się zgrać i polecieć nad jakieś miejsce fajne nawet nad jeziorko w Mikorzynie czy coś podobnego :beach: tak cały składem ale najpierw niech każdy się dopiszę do listy i zgramy się na 17 i obgadamy wszystko na spocie :kawa:

1. darek995

2. scq

3. dam-in

4. Arkadiush

5. Slo?

6. ghost ?

7.

8.

Mikorzyn si! Jak słoneczko wyjdzie, gdzieś nad jeziorko, usadzić tyłek, leona free w rękę i porozmawiać o starych karabinach! :cygaro:

Opublikowano
  • Autor
No jestem za by się zgrać i polecieć nad jakieś miejsce fajne nawet nad jeziorko w Mikorzynie czy coś podobnego :beach: tak cały składem ale najpierw niech każdy się dopiszę do listy i zgramy się na 17 i obgadamy wszystko na spocie :kawa:

1. darek995

2. scq

3. dam-in

4. Arkadiush

5. Slo?

6. ghost ?

7.

8.

Mikorzyn si! Jak słoneczko wyjdzie, gdzieś nad jeziorko, usadzić tyłek, leona free w rękę i porozmawiać o starych karabinach! :cygaro:

no można coś takiego zorganizować jestem za :kox:a inni jak na to ?

Opublikowano

jak na lato :-)

Opublikowano

Arek będziesz miał okazję żeby swojego grilla odpalić :grin:

Opublikowano

:hi: możecie mnie dopisać na spota ???

:hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: możecie mnie dopisać na spota ???

:hi:

pewnie Tycu;)

1. darek995

2. scq

3. dam-in

4. Arkadiush

5. Slo?

6. ghost ?

7.tyc_jan

8.

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

Arek będziesz miał okazję żeby swojego grilla odpalić :grin:

no spoko ja grilla biorę a Ty Norbi weź kiełbaski :polew:

Opublikowano
:hi: możecie mnie dopisać na spota ???

:hi:

pewnie Tycu;)

1. darek995

2. scq

3. dam-in

4. Arkadiush

5. Slo?

6. ghost ?

7.tyc_jan

8.

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

Arek będziesz miał okazję żeby swojego grilla odpalić :grin:

no spoko ja grilla biorę a Ty Norbi weź kiełbaski :polew:

No a slo ogarniesz się na spot? bo jeszcze pod znakiem zapytania stoisz :decayed: pisałem do ghosta ale nie odpisuję na dniach zadzwonię do niego będę wiedział:hi:

Opublikowano
  • Autor

No w końcu zaczynamy działać coś bo masakra normalnie :D

Opublikowano

w niedziele to ma byc ? o której i gdzie ?

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

mogę uj***ć karkóweczkę w dobrej marynacie :D

Opublikowano
  • Autor
w niedziele to ma byc ? o której i gdzie ?

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

mogę uj***ć karkóweczkę w dobrej marynacie :D

chyba się spotykamy na koninie i wtedy lecimy nad jeziorko jakieś :) także my możemy lecieć tak jak ostatnio Slo Norbi i ja ;)

Opublikowano

może na działkę do mnie ? :D okolice wilczyna ? :D Albo tak jak mówicie gdzieś na plażę. Wpiszcie mnie i Werę, pokieruje bo ja pewnie będę miał jeszcze %% we krwi po sobocie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
może na działkę do mnie ? :D okolice wilczyna ? :D Albo tak jak mówicie gdzieś na plażę. Wpiszcie mnie i Werę, pokieruje bo ja pewnie będę miał jeszcze %% we krwi po sobocie :naughty:

no można na działeczkę i jechać :) ale raczej grilla nie robimy bo zima przyszła :facepalm:

Opublikowano

czemu niby ? kupimy dwie jednorazówy za 10zł i po kiełbie można usmażyć :)

Opublikowano
  • Autor
czemu niby ? kupimy dwie jednorazówy za 10zł i po kiełbie można usmażyć :)

i po lechu free :grin:

Opublikowano

Arek, możemy jechać moim, Weronika poprowadzi. Trochę się wk***i ale chyba damy radę.

Opublikowano
  • Autor
Arek, możemy jechać moim, Weronika poprowadzi. Trochę się wk***i ale chyba damy radę.

NO ja mogę prowadzić Twojego paździeża także Weronika nie musi prowadzić :) problemu nie ma :wink:

Opublikowano

o :) to by był dobry deal. Ktoś chętny na wódeczkę jeszcze ?

Opublikowano
  • Autor
o :) to by był dobry deal. Ktoś chętny na wódeczkę jeszcze ?

także Werka nie musi prowadzić problemu nie ma Tomku :wink: poprawdzę Twojego MUSTANGA 200 KONNEGO :kox:

Opublikowano

Weź mnie nie wkurwiaj. nie wiem czy w niedziele będzie już po wszystkim, mam nadzieje że tak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.