Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ossso chodzi ??:decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chodzi o to ze jak chcesz mieć ładnie podswietlony licznik to my w sobotę jedziemy do gościa co to ogarnia i możesz się zabrać

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

Gosciu robi jeszcze oświetlenie wnętrza w ledach

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Chodzi o to ze jak chcesz mieć ładnie podswietlony licznik to my w sobotę jedziemy do gościa co to ogarnia i możesz się zabrać

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

Gosciu robi jeszcze oświetlenie wnętrza w ledach

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

czyi wstawia diody led zamiast zwykłych żarówek i żeby to świeciło na biało a nie ma czerwono usuwa czerwony barwnik od spodu tarczy

Opublikowano

o to spoko :) a gdzie ten kolo jest? bo bym podjechał tylko nie wiem czy do kobiety nie jadę :/

Opublikowano

bidzio1 okolice milicza my z arkiem sobotę lecimy chyba to możesz z nami jechać

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Chodzi o to ze jak chcesz mieć ładnie podswietlony licznik to my w sobotę jedziemy do gościa co to ogarnia i możesz się zabrać

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

Gosciu robi jeszcze oświetlenie wnętrza w ledach

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

czyi wstawia diody led zamiast zwykłych żarówek i żeby to świeciło na biało a nie ma czerwono usuwa czerwony barwnik od spodu tarczy

Nie wiem w sumie jak to robi ale na fotkach wygląda to dobrze

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

w tygodniu ok ale weekend opada :/ a może podesłać można macie namiar?

Opublikowano

Wał do bidzio1 na pw i się dogadaj

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
w tygodniu ok ale weekend opada :/ a może podesłać można macie namiar?

chyba że licznik do nas podrzucisz :wink:

Witam panowie :hi:

Opublikowano

wolałbym kupić drugi lepszy od mojego i dopiero wysłać, może w zimę to ogarnę :D oglądałem na youtubie takie przeróbki i różnie to wychodzi powiem, macie jakieś tego zdjęcie?

Opublikowano
  • Autor
wolałbym kupić drugi lepszy od mojego i dopiero wysłać, może w zimę to ogarnę :D oglądałem na youtubie takie przeróbki i różnie to wychodzi powiem, macie jakieś tego zdjęcie?

To Seat LEon

tmp_DSC_0959855695868.jpg

A to Audi

tmp_DSC_039170371437.jpg

Opublikowano

:hi:

Pany co tu dobrać pod przedni zderzak hmmm :eusathink:

Opublikowano
:hi:

Pany co tu dobrać pod przedni zderzak hmmm :eusathink:

a co chciałeś dokładke, popytaj na batalionie , pasowało coś chyba od leona i jeszcze od czegoś nie pamiętam tylko od czego

Opublikowano

od cupryy myślałem :decayed: ale jak to podejdzie to nie wiem :eusathink:

Opublikowano
od cupryy myślałem :decayed: ale jak to podejdzie to nie wiem :eusathink:

z lekką rzeźbą i dobry plastikman i da rade:wink:

Opublikowano
:hi: po niedzieli będzie się myśleć :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
No to chyba będzie małe rezanko :dance2:

wypoleruj znaczek audi i kozak :D a jak masz na zbyciu stary to chętnie bym wymienił :decayed:

Arkadiush coś mi wpadło w ręce ;DD

CAM01073.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.