Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Wesołych! :kox:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze raz Wesołych Pany :drunk:

Opublikowano

Dzięki wielkie Pany i również wesołych dla całej naszej Ekipy Audiomaniaków :grin:

Opublikowano
:drunk::drunk:
Opublikowano

Pany przeglądam liczniki bo mnie korci,żeby kupić z fis looknijcie na te 3 i ciężko to wymienić ? I co najważniejsze,żeby kupić sprawny. Który według was godny polecenia i uwagi ?:decayed:

8D0919930NX LICZNIK PRĘDKOŚCIOMIERZ AUDI A4 B5 2.4 (3793827568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

LICZNIK ZEGARY AUDI A4B5 (3801679932) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

LICZNIK ZEGARY AUDI A4 B5 1.9TDI 8D0919930D (3823412435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Od tdi nie patrz bo obrotomierz masz do 5tysięcy i :D

wykute w kamieniu

Opublikowano

Wesolych swiat panowie! Gleby i szerokiej feli :)

A propo fisa to ja do pana Arka :)

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Wesolych swiat panowie! Gleby i szerokiej feli :)

A propo fisa to ja do pana Arka :)

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Wzajemnie wiceprezesie :naughty:

Opublikowano

Narazie szukam fisa chyba,że napiszę do niego i ponowi licytacje :P

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Lampy jak kupię to wydam cały mój wolny budżet chyba,że odłożyć z 1000 zł i dopiero na wiosnę rezać :wink:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Ogólnie moim marzeniem jest to :decayed:

201303222475.jpg

Opublikowano
  • Autor

:hi:odnośnie FISA Dawid musisz:

  1. Licznik z takim samym zegarkiem
  2. Najlepiej Europa nie anglik bo z anglikiem jest cieżko( raz tarczę zmienić wsad zgrać z licznika przekodować do i wgrać od nowa)

Wrzuć foto wnętrza to Ci powiem co i jak

Opublikowano

Na chwile obecną nie mam fotki wnętrza a co chcesz powiedzieć :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Na chwile obecną nie mam fotki wnętrza a co chcesz powiedzieć :decayed:

Poszukaj jaki masz licznik w aucie to Ci powiem o liczniku

Opublikowano
Audi a4 b5 skórzane fotele s-line boczki fotele kanapa skóra Ustroń ? Tablica.pl :whistling:

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

http://s18.postimg.org/3pe3nzuwl/audi_a4_b5_tuning_wallpaper.jpg

ROBIĄ ROBOTE :slina:

No cos ala amerykanski krazownik te fele :) a kilka skor juz obserwuje. Ale ta z ustronia to nawet warta uwagi bo cena niska a zawsze w kwocie 300-400 mozna zregerowac.

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

To 30 widzimy się czy jak Panowie ?

Opublikowano
Audi a4 b5 skórzane fotele s-line boczki fotele kanapa skóra Ustroń ? Tablica.pl :whistling:

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

http://s18.postimg.org/3pe3nzuwl/audi_a4_b5_tuning_wallpaper.jpg

ROBIĄ ROBOTE :slina:

No cos ala amerykanski krazownik te fele :) a kilka skor juz obserwuje. Ale ta z ustronia to nawet warta uwagi bo cena niska a zawsze w kwocie 300-400 mozna zregerowac.

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

dobra cena :decayed:

Dariusz belke poskrecałem nie nitowałem przy zdeziu myśle ze sie nie odkręcą :grin:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

To 30 widzimy się czy jak Panowie ?

30 pracuje :facepalm:

Opublikowano

Ja 30 też odpadam . :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.