Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

szukajcie a znajdziecie :whistling:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Panowie wstępnie proponuje spot 19 stycznia w godzinach porannych co kto jak ?:whistling:

Opublikowano

Nie wiem tak szczerze czy znajdziesz to była limitowana produkcja jak widzisz auta wychodziły z całością pod skórę nawet dywany w bagażniku i było ich kilkadziesiąt z tego co mi wiadomo. Rzadko spotykany a czy w PL coś takiego dostaniesz do A4 hmm nigdy nie widziałem takiego koloru na ogłoszeniach a też siedzę bo szukam jasnych w dobrej cenie jak bd kasa...:cheesy:

Opublikowano

szukajcie a znajdziecie :whistling:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Panowie wstępnie proponuje spot 19 stycznia w godzinach porannych co kto jak ?:whistling:

:hi:

Może być :decayed:

Opublikowano

Za wcześnie :) do 15 at work :/

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dokładnie prędzej wieczornych to prędzej

Opublikowano
dokładnie prędzej wieczornych to prędzej

o widoku żeby lepsze fotunie były :naughty:

Dariusz rozpórka juz poswiecona przez kamien :facepalm:

Opublikowano
dokładnie prędzej wieczornych to prędzej

o widoku żeby lepsze fotunie były :naughty:

Dariusz rozpórka juz poswiecona przez kamien :facepalm:

Amen :)

Tera progu to koło galerie nad jeziorem nie pokonasz :) moja chyba tez juz o co zachaczyla ale tylko lekko na zjeździe piaskowej drogi.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

qur.. znowu połamałem tę jeb... osłone pod silnikiem :facepalm::thumbdown::glupek2::oklasky::suicide_anim:wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Opublikowano
qur.. znowu połamałem tę jeb... osłone pod silnikiem :facepalm::thumbdown::glupek2::oklasky::suicide_anim:wrrrrrrrrrrrrrrrrr

:oops: Pany w niedzielę od rana to ja nie dam rady dopiero po 16 :whistling:

Opublikowano
dokładnie prędzej wieczornych to prędzej

o widoku żeby lepsze fotunie były :naughty:

Dariusz rozpórka juz poswiecona przez kamien :facepalm:

Amen :)

Tera progu to koło galerie nad jeziorem nie pokonasz :) moja chyba tez juz o co zachaczyla ale tylko lekko na zjeździe piaskowej drogi.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Nie nie ostatnio były problemy :naughty:

Powitać Pany :hi:

Opublikowano

Skąd ja znam problem z progami. Najgorsze są te ogromne z kostki gdzie zdarza się że zawieszę się w połowie auta :doh: A michę się nie martwię bo ma pancerz :wink:

Opublikowano

U mnie na wiosne idzie obudowa z blachy pod silniczek i bydzie spokój :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi: PREZES :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Panowie co wy na to za tydzień spot niedziela powiedzmy o godzinie 12? :whistling:

Opublikowano
Panowie co wy na to za tydzień spot niedziela powiedzmy o godzinie 12? :whistling:

:hi:

Ciekawe czy bedzie pasowac co nie którym :zyzol:

Takie coś wpadło w oko :whistling:

3782749978_1.jpg

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
Panowie co wy na to za tydzień spot niedziela powiedzmy o godzinie 12? :whistling:

:hi:

Ciekawe czy bedzie pasowac co nie którym :zyzol:

Takie coś wpadło w oko :whistling:

http://s12.postimg.org/gelptmbd5/3782749978_1.jpg

Jak byś kolor zmienił to mogło byc całkiem całkiem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.