Treść opublikowana przez Lechuu 2.5 TDI
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arkadiusz widziałem cie w niedziele na kolskiej pod sklepem z oknami, twój zderzak żucił mi sie w oczy z 200 metrów juz wiedziałem ze to ty Byłem tez o 16 na myjce ale nikogo nie było więc sie zmyłem bo miałem tylko pół godziny czasu tak ze za tydzien proszę więcej organizacji i punktualności
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No trzeba przyznac polo narobił hałasu jak odjeżdzał
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pany o której jutro spot ??!! i kto ma dobry aparat ??
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zgłaszam gotowość bojową na spota. :naughty:CHyba juz wiosna wiec wleciały contisport na przód i nowe przeguby oczywiście najwyższa pułka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
SLO jaka cena ?? 300zł A poka poka fotke tej kiery multifunkcyjna??
-
Spoty Słupecko - Konińskie
u mnie podobnie :whistling:ale autko pod wiata i cacy dobrze ze ktoś kiedyś wynalazł garaż
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobry pomysł za tydzień się spotkajmy ja wczoraj póżno wróciłem i już mi się nie chciało wjechać do garażu wiec dziś od rana pluje sobie w morde bo moja czarnula jest pokryta lodem tak jak wszystko zresztą ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- aha i zapomniałem dodać łyse letnie:dance2:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
myślałem o czyms z blachy ale przerazaja mnie dodatkowe kilogramy , a po drugie plastikową jak zajebiesz to plastik popęka i tyle a metalowa jak zaj... to wydaje mi się ze może ściągnąć cały zderzak
-
Spoty Słupecko - Konińskie
qur.. znowu połamałem tę jeb... osłone pod silnikiem :suicide_anim:wrrrrrrrrrrrrrrrrr
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie poszukuje takiej skóry :slina: http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=243058163&cd=635247848260000000&asrc=st%7Cfs
-
Spoty Słupecko - Konińskie
moja Lala wchodzi do mojego małego garażu na styk ale nie pizga
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zemełki obok Piłsudskiego kojarzysz??
-
Spoty Słupecko - Konińskie
u mnie będą takie same ale z RS4:dancing: ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ---------- plus dywaniki funkiel nówki ori od ignaszakaza 184zł komplet Polecam:slina:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jedno jest pewne gdyby mieli v6 w quattro to by zj***li tym baranom z drogówki
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ale pogoda na spota:naughty:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak nazywa się zgrupowanie męskiej płci o małym przyrodzeniu?? Zlot BMW:dancing:
-
Wymiana rozrządu 2,5 tdi v6
Ja wymieniałem dwa miechy temu : 1)Wszystkie rolki INA 2)Pasek Gates 3)Napinacz 4)Pompa wody 5)Pasek alternatora Continental 6) i jeszcze trzeci pasek 7)termostat 8) i uszczelniacze ale UWAGA odpal audi i sprawdz czy masz zapchaną odme bo jeśli tak to musisz ja najpierw wymienić w przeciwnym razie twoje nowe uszczelniacze zamienią się w złom Ja dostałem ten zestaw za ok 1700 zł + robota 400zł
-
TYLNY zderzak od RS4 B7 ?
CZyli musiałbym kupic zdezak od esy i od rsa b7 a wtedy koszt wzrasta do 3500 :/ z wklejeniem bym sobie pewnie poradził ale bez lakiernika się nie obejdzie...
-
TYLNY zderzak od RS4 B7 ?
Panowie chyba przyznacie ze ten dyfuzor w b5 wygląda obłędnie ,wygląda to na zderzak od rs4b7 tak więc moje pytanie jest proste jak konstrukcja cepa - Jak to przerobić żeby pasiło do mojej żony ???
-
Ogólne wiadomośći przerażają
Nie wiem czy wszyscy tak maja ale ja zupelnie nic nie dolewam od wymiany do wymiany Potwierdzam zużycie oleju jest prawie ze zerowe pod warunkiem ze lejesz najlepszy olej czyli pełensyntetyk ze specyfikacja 505
-
Spadek Mocy
u mnie było to samo przerywał po 2 tyś wymiana przewodu i rakieta!
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja będę pod warunkiem ze zdążę zrobić to! - [A6 C5 2,5 TDI V6 AFB, AKN, AKE] odma - samodzielna wymiana • .: AUDI KLUB POLSKA :. • Zaczynam w sobotę
-
problem z obrotami na zimnym silniku
Potwierdzam falowanie obrotów przez około 10 sekund to normalka w tych silnikach oczywiście przy temperaturach poniżej 10 stopni
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Lecimy tutaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To już moja druga B5 co do której mam zacne plany dlatego dołączam do waszego klubu i mam nadzieje ze znajde tu takich samych świrusów na punkcie B5 jak Ja z którymi będę mógł podzielic się doświadczeniami czy spotkać na jakimś spocie, a mój plan to: -zglebic! -poszerzyć! -zchipowac! Pozdrawiam