-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witaj Mogę prosić o wycenę : Motyl 5W30 x-cess 5l plus wszystkie filtry (powietrza,oleju,paliwa,kabina) oraz łożysko przód. Auto A4 b7 BRD Q
-
problem z obrotami na zimnym silniku
to falowanie dłużej trwa....panowie znaleziona prawdopodobnie przyczyna luźny pasek rozrządu latał sobie jak pas transmisyjny... masakra jakaś.... ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- dziękuję panowie za pomoc
-
problem z obrotami na zimnym silniku
Tak tak faluje, a do kiedy aż wskoczy na temperaturę.
-
problem z obrotami na zimnym silniku
Panowie jest problem z obrotami silnika mocno przebiera na zimnym silniku ktoś mądry powiedział żeby nafty do baku, ktoś jeszcze że obroty. Nie ma tutaj machera który by się znał na tym silniku, pomóżcie proszę co to może być bo brakuje mi już sił. A jeszcze jedno czy obroty mogę ustawić Vag-iem bo ktoś mądry mi powiedział że nie przy tym silniku... :-(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i wszystko jasne......
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widziałem ze masz przyciemnione szybki, kto Ci z tym działał?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany ja kończę się edukować o 18:40 jak poczekacie na mnie to ja się piszę.....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gratulacje za fotki ...... ale widzę że kto się spóźnia ten ponosi karę ;( bo się nie załapałem na fotostory.... pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sory Panowie ale edukuję się jeszcze i nie mam jak się wyrwać na spocik a ma ktoś wolne ramki klubowe bo chciałbym pełnoprawnie należeć do klubu i go promować gdzie mnie tylko poniesie ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mam wielką prośbę czy z osób wybierających się na zlot dzisiejszy ma ktoś Vag-a? weźcie ze sobą bo potrzebne by mi było skasowanie błędu.... dzięki z góry i pozdrawiam, do zobaczenia na zlocie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no ja miałem dzisiaj być na Spocie ale nie zdążyłem ;( miałem się pochwalić nowym nabytkiem... ale obiecuję że się poprawię się
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich kolegów maniaków, przymierzam się do kupna a4 i tak postanowiłem do was dołączyć, wcześniej byłem maniakiem 80 gdzie należałem tam do klubu, ale jak to mówią czas goni a my nie młodniejemy i chciałbym teraz nabyć coś świeższego od Poprzedniczki
KrystianBarud
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta