Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Arkadiush

2. Blachu

3. Michua4185V

4. Darek995

5. ........ ??

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też sie pisze na spota jak coś :banan:

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

:audi::audi:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

1. Arkadiush

2. Blachu

3. Michua4185V

4. Darek995

5. Artur25

6.

Opublikowano

:decayed::drunk:

1. Arkadiush

2. Blachu

3. Michua4185V

4. Darek995

5. Artur25

6. fatboy500

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

a i tak nie bedzie 10 aut :decayed:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

jakie kosti ???

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

http://s14.postimg.org/ssqcksxal/3837399809.jpg o to loto ??

A manetka machajek pod fisa jest to:D

Opublikowano
:decayed::drunk:

1. Arkadiush

2. Blachu

3. Michua4185V

4. Darek995

5. Artur25

6. fatboy500

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

a i tak nie bedzie 10 aut :decayed:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

jakie kosti ???

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

http://s14.postimg.org/ssqcksxal/3837399809.jpg o to loto ??

A manetka machajek pod fisa jest to:D

wszystko mam oprócz tej kostki :naughty:

Opublikowano

f*ck dopiero o 13 bede wolny... Może przesuniecie o godzinę lub półtorej do przodu ?:wink:

Opublikowano
Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać? :facepalm:

może wtryski siadają albo trefne paliwo :whistling:

Diesel to bez vag nie podchodz, a filtr czysty nie zrobiła sie jakaś zupa?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Jednak trefne paliwo. Trochę przejeździłem, dolałem znowu (tym razem na innej stacji) i odpala ładnie. :wink:

Co nie zmienia faktu, że VAG trzeba ogarnąć. Wstępnie pisałbym się na zlocik, nie jestem pewien na 100%. Ktoś na zlocie będzie miał VAG'a?

Opublikowano
Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać? :facepalm:

może wtryski siadają albo trefne paliwo :whistling:

Diesel to bez vag nie podchodz, a filtr czysty nie zrobiła sie jakaś zupa?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Jednak trefne paliwo. Trochę przejeździłem, dolałem znowu (tym razem na innej stacji) i odpala ładnie. :wink:

Co nie zmienia faktu, że VAG trzeba ogarnąć. Wstępnie pisałbym się na zlocik, nie jestem pewien na 100%. Ktoś na zlocie będzie miał VAG'a?

WAGE to bym miał ale VAGA to nie :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja wezmę kompa i kabel :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
Ja wezmę kompa i kabel :)

jedyny porządny VAGowiec :grin:

Opublikowano

A jak :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
A jak :nabijasie:

coś tam dla mnie masz?:whistling:jak z tym wydechem ?

Opublikowano

mam ten wydech tylko musisz zobaczyć czy Ci podejdzie, bo chyba w quattro mam inny :/

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać? :facepalm:

może wtryski siadają albo trefne paliwo :whistling:

Diesel to bez vag nie podchodz, a filtr czysty nie zrobiła sie jakaś zupa?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Jednak trefne paliwo. Trochę przejeździłem, dolałem znowu (tym razem na innej stacji) i odpala ładnie. :wink:

Co nie zmienia faktu, że VAG trzeba ogarnąć. Wstępnie pisałbym się na zlocik, nie jestem pewien na 100%. Ktoś na zlocie będzie miał VAG'a?

WAGE to bym miał ale VAGA to nie :grin:

No to bierz tą WAGĘ. :polew:

Opublikowano
Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać? :facepalm:

może wtryski siadają albo trefne paliwo :whistling:

Diesel to bez vag nie podchodz, a filtr czysty nie zrobiła sie jakaś zupa?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Jednak trefne paliwo. Trochę przejeździłem, dolałem znowu (tym razem na innej stacji) i odpala ładnie. :wink:

Co nie zmienia faktu, że VAG trzeba ogarnąć. Wstępnie pisałbym się na zlocik, nie jestem pewien na 100%. Ktoś na zlocie będzie miał VAG'a?

WAGE to bym miał ale VAGA to nie :grin:

No to bierz tą WAGĘ. :polew:

Jak będzie później niż 12 to wezmę a jak o 12 to nie zdążę dojechać . :whistling:

Opublikowano
Dzisiaj po zalaniu paliwa pojawiły się dziwne anomalie przy odpalaniu. Na początku zaczął się krztusić, ale odpalił po dłuższej chwili. Teraz przed blokiem trochę potestowałem, to męczy się z tym odpalaniem, coś syczy i jest taki dźwięk "jakby ocierania", ale odpala po dłuższym przytrzymaniu. Co znowu się mogło stać? :facepalm:

może wtryski siadają albo trefne paliwo :whistling:

Diesel to bez vag nie podchodz, a filtr czysty nie zrobiła sie jakaś zupa?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Jednak trefne paliwo. Trochę przejeździłem, dolałem znowu (tym razem na innej stacji) i odpala ładnie. :wink:

Co nie zmienia faktu, że VAG trzeba ogarnąć. Wstępnie pisałbym się na zlocik, nie jestem pewien na 100%. Ktoś na zlocie będzie miał VAG'a?

WAGE to bym miał ale VAGA to nie :grin:

No to bierz tą WAGĘ. :polew:

Jak będzie później niż 12 to wezmę a jak o 12 to nie zdążę dojechać . :whistling:

:grin:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Dobra Panowie:

Najbliższy spot:

19.01.2014

Parking FERIO

Lista:

1. Arkadiush

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Dobra Panowie:

Najbliższy spot:

19.01.2014

Parking FERIO

Lista:

1. Arkadiush

Jeżeli koło 14 to 2.BlackCool tylko zróbmy to gdzieś indziej nie tylko ferio,ferio,ferio :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.