Spoty Słupecko - Konińskie

Arkadiush

:hi:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Dobra Panowie:

Najbliższy spot:

19.01.2014

Parking FERIO

Lista:

1. Arkadiush

Jeżeli koło 14 to 2.BlackCool tylko zróbmy to gdzieś indziej nie tylko ferio,ferio,ferio :decayed:

Widać lista dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga na spota :grin:

• Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lista:

1. Arkadiush

2. Blachu

Pany co jest? Wpisywać się :wink:

Sent from Lumia 920

Michua4185V - Pozdrowienia dla pewnego Pana na PKN-kach który dzisiaj w koninie koło bazaru o 14:03 prowadził tak pilnie swoje Audi w sedanie,że nie widział kolegi z klubu jadącego wolno z na przeciwka :grin:

trza było mrugać kolego :naughty: a bo zapotrzony byłem zeby coś na pasy sie nie wbiło :grin:

Wczoraj byłem w Poznaniu dosyć że dostałem blokadę koła mandat 100 zł :facepalm: to jeszcze jadać z obornickiego na lechicką na wysokości LOTOSU koleś uderzył mi w tyłek:facepalm:najlepsze w tym że nic mi nie uszkodził ani rysy ani nic:facepalm:wezwałem policję itp a oni Panie ale tu śladu nie widać po zderzeniu:facepalm:

a chyba że :naughty:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Nie wiem dali to dali u niego odpadła dokładka a u mnie nic :facepalm:

Zderzak chyba masz pancerny ze nic sie nie zrobiło :whistling:

Arek nie martw się mnie babka omegą pukła jak cofała dość mocno jedynie co poszło w audi to ramka rejestracji a u niej błotnik do wymiany i wgniota+ odpryski :decayed:

Nie wiem dali to dali u niego odpadła dokładka a u mnie nic :facepalm:

Zderzak chyba masz pancerny ze nic sie nie zrobiło :whistling:

u mnie nic zero ani rysy ani nic :facepalm:

:hi:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

To będzie kasa na lapy poliftowe :naughty:

Się okaże niedługo :wink:

To będzie kasa na lapy poliftowe :naughty:

Się okaże niedługo :wink:

i może na coś jeszcze zostanie :decayed:

Tydzień za kostka czekać :kwasny::wallbash:

I dawca też sie znalazł ale 1.8T :facepalm: ehhh czekamy dalej moze coś sie trafi :jerk:

To kostkę zamówiłeś z Bangladeszu ? :facepalm:mówiłem jedź na szrot